UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Pytanie o ZiIP, studia zaoczne II stopnia

Forum Wydziału Organizacji i Zrządzania.

Pytanie o ZiIP, studia zaoczne II stopnia

Postprzez joanna » 2012-06-19, 20:02

Hej, powiedzcie mi jak jest za ZiIP'ie, a w szczegolnosci na zarzadzaniu produkcja? wczesniej nie studiowalam na wydziale OiZ, tylko na zupelnie innym wydziale, dlatego nie mam zbyt wiele wiedzy na temat tego kierunku. Domyslam sie ze nauki jest sporo, wiem ze wszedzie nalezy sie przykladac i bedzie mi trudniej jesli nie studiowalam tego wczesniej, ale chcialabym sie dowiedziec czy daja sobie rade osoby takie jak ja na tym kierunku? Bo to beda dla mnie nowe rzeczy ale wiem ze przydatne ;) slyszalam ze jest duzo projektow, czy sa one ciezkie do zrealizowania?
Bardzo zalezy mi na informacjach i z gory dziekuje za odpowiedz
Pozdrawiam ;)
joanna

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Pytanie o ZiIP, studia zaoczne II stopnia

Postprzez fenx » 2012-06-23, 20:59

Chociaż napisz co studiowałaś... bo ciężko coś napisać, poza tym że kierunek jest wartościowy i dobrze postrzegany na rynku pracy.
fenx

Postprzez studentka88 » 2012-07-23, 12:14

mam podobne pytanie co poprzedniczka, studia mam humanistyczne na UŁ (wydzial filozoficzno-historyczny) czy po takiej zmianie dam rade na zarządzaniu? sa jakies zajecia z matematyki i matematyko-podobne?
studentka88

Postprzez joanna » 2012-07-23, 21:16

Damy rade ;))) wejdz w pkt ects i tam masz napisane jakie przedmioty beda na danym kierunku ;) matma jest przede wszystkim na 1 roku studiow inzynierskij...wiesz jak to politechnika;)
joanna

Powrót do Organizacji i Zarządzania