UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

ZiIP - materiały / pomoce

Forum Wydziału Organizacji i Zrządzania.

ZiIP - materiały / pomoce

Postprzez chef87 » 2013-07-02, 10:42

Witam,
Sprzedam kompletny zbiór materiałów zebranych podczas 5 lat studiów na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji - ok. 2 płyty DVD (projekty, egzaminy, pomoce, normy, wykłady, ćwiczenia, przykłady zadań).
Materiały pozbierane semestrami i przedmiotami od matematyki I / mechaniki itd. po seminarium dyplomowe. Możliwość wglądu do materiałów przed kupnem po uprzednim umówieniu się (tylko osobiście, nie wysyłam pocztą).
Zachęcam do sprawdzenia tego co posiadam - zrzuta całym rokiem po kilka zł nie będzie dużo kosztować - a studiowanie ułatwi znacznie :)
Gdybym ja miał taką możliwość na I roku, na pewno bym skorzystał. :)
Pozdrawiam
chef87

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: ZiIP - materiały / pomoce

Postprzez chef87 » 2013-08-26, 9:05

nadal aktualne.
chef87

Re: ZiIP - materiały / pomoce

Postprzez jacol73 » 2013-10-15, 18:27

Witam
Chciałbym zapytać o te materiały dla ZIIPU jaka cena i czy przydadzą mi się na 2 stopniu??
Pozdrawiam
Jacek
jacol73

Powrót do Organizacji i Zarządzania