UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Stypendium rektora - przedmiot z innego semestru

Forum Wydziału Organizacji i Zrządzania.

Stypendium rektora - przedmiot z innego semestru

Postprzez malpus » 2014-01-30, 12:18

Witam,
czy jezeli na 4 semestrze uzyskalam pelna rejestracje, ale mialem 32 pkt (bo jeden przedmiot byl z innego semestru) i z 5 semestru rowniez uzyskam pelna rejestracje to moge sie starac o stypendium rektora?
Moja watpliwoscia jest 4 semestr na ktorym zdobylem 32/32 pkt, wiec nie wiem czy jest to liczone jako normalna pelna rejestracja..
malpus

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Stypendium rektora - przedmiot z innego semestru

Postprzez Hawlett » 2014-01-30, 20:08

Skoro masz PEŁNĄ ilość punktów ECTS to dlaczego nie masz mieć PEŁNEJ rejestracji?
Zresztą na webdziekanacie w danych ogólnych powinieneś mieć informację jaką masz rejestrację :)
Hawlett

Postprzez grzegorzOiZ » 2014-02-14, 10:40

tez mi się wydaje, że najbezpieczniej sprawdzić w webdziekanacie jaką masz rejestrację, jak napisali że pełna to znaczy że wszystko ok i możesz starać się o stypendium rektora.
grzegorzOiZ

Postprzez malpus » 2014-02-24, 15:55

A wtedy ten przedmiot powtarzany nie liczy się do średniej, tak?
malpus

Powrót do Organizacji i Zarządzania