UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

BHP - pytania

Forum Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska.

BHP - pytania

Postprzez daron_czad1 » 2011-06-06, 11:23

czytałem na stornie politechniki opis do bhp i jest on taki sam na różnych wydziałach .. chciałbym się dowiedzieć czym tak naprawdę się różnią ,a także czy w ogóle się jakieś różnice :P czytałem także wątki z bhp na tym forum ,w których nie ma jasnej odp. ..oczywiście oglądałem i porównywałem już plany zajęci na poszczególnych wydziałach i dla mnie nie ma większych różnic.. czy różnią się kierunkiem kształcenia jak ..np: bhp na budowach czy tez w jakis firmach .. itp. .. jest to ważna decyzja ,bo od tego zależny co będę robił przez najbliższe 5 lat, wiec zwracam sie do starszych.. jak cos wiecie [ cokolwiek ] to piszcie :P a zna ktoś może progi punktów z jakimi przyjmowali w tamtym roku na ten kierunek ?

z góry dziękuje :P
daron_czad1

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Powrót do Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska