UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Rekordy w podchodzeniu do zaliczenia\kolokwium\egzaminu

Opinie, komentarze, uwagi, skargi, wnioski i zażalenia.

Re: Rekordy w podchodzeniu do zaliczenia\kolokwium\egzaminu

Postprzez fastctracker » 2011-11-16, 21:46

karwoj25 napisał(a):Ja do Matmy dyskretnej u dra Staszewskiego podchodziłem kilkanaście razy, przede wszystkim dlatego, że za każdym razem rozmowa kończyła się tekstem "Pan sie nauczy, pan przyjdzie jeszcze raz". Przedostatnie podejście oblałem, bo rysując kratownicę skorzystałem z kratek na kartce, a nie pogrubiłem ich innym kolorem długopisu. Wreszcie ostatni raz, dr S stwierdził, że musi mieć niespożyte pokłady cierpliwości do nas, studentów i jeszcze większe pokłady dobroci, że pozwala nam tyle razy zaliczać. :lol: :lol:

Ciekawe czy nadal dr staszek wychodzi za drzwi i mówi - To ludzkie pojęcie przechodzi albo krzyczy co wy z buszu jesteście ? albo wy chyba jesteście w kawiarni ?
swoją drogą gdy przy dr postawi się kropkę to wychodzi ciekawe znaczenie
Sterowanie ruchem kolejowym to czysta elektrotechnika :-)
Mój ulubiony typ elektrowozu to ET 22
Blondynki to szczęściary
fastctracker

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Postprzez Pole » 2012-01-09, 23:27

Mam pytanie apropo tego tematu.
Niektórzy opisują tutaj naprawdę duże liczby podejść do kolokwiów.
Dlatego dziwi mnie to co powiedział mój doktorek - "Jeśli nie zaliczycie tego trzeciego podejścia do kolokwium to następne piszecie we wrześniu"
Co jest co najmniej dziwne z dwóch powodów - mamy semestr zimowy więc jeśli już to chyba w sesji poprawkowej zimowej a poza tym chyba i tak jest inaczej bo te kilkanaście podejść które tu niektórzy opisują nie dałoby radę zmieścić od 3ciego podejścia w górę w samych sesjach poprawkowych.
Jak to w końcu jest? Ten doktorek tylko nas straszy?
Pole

Postprzez galdor » 2012-01-10, 13:10

"Doktorek" jak to określiłeś, was nie straszy tylko mówi prawdę. Generalnie prowadzący mają obowiązek zorganizować tylko jedną poprawę do każdego koła, wszystko co ponad to jego dobra wola.
galdor

Poprzednia strona

Powrót do Opinie