UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

śmierdząca sprawa ;D

Opinie, komentarze, uwagi, skargi, wnioski i zażalenia.

śmierdząca sprawa ;D

Postprzez michmech » 2010-11-29, 21:34

Sprawa dotyczy wydz. mechanicznego. Jestem na tej uczelni drugi rok i nie spotkałem jeszcze toalety/kabiny w której byłby choć kawałek papieru toaletowego (wyjątek stanowi budynek IMP). Może i sprawa jest błaha, można chodzić ze swoim ;P, ale chodzi o trzymanie pewnych standardów. Mamy XII wiek, nie jesteśmy trzecim światem, a z taką sytuacją spotykam się tylko na swoim wydziale. Nie chodzi o to, że srajka gdzieś się akurat skończyła, po prostu nikt nigdy jej nie uzupełnia. A na mydło o dziwo czasem można natrafić. Nie znam sytuacji w damskich toaletach, ale skoro na wydziale prawie nie ma dziewczyn, to może tam jest papier ;D.

Ale rozumiem, że kilka rolek papieru to pewien wydatek, a wydział wykosztował się już na wielkie monitory lcd z prognozą pogody. Więc mogę się dowiedzieć, że za oknem pada śnieg, ale skorzystać z kibla już trudniej.
michmech

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: śmierdząca sprawa ;D

Postprzez smieszek88 » 2010-11-29, 22:51

Trzeba wiedzieć gdzie szukać, na dolnych piętrach trafić na papier to faktycznie trzeba mieć trochę szczęścia, ale na górnych przeważnie jest (niektórzy jeżdżą na 5 piętro tylko po to żeby przepędzić demona)
"Nigdy nie wiadomo, kto ma rację, ale zawsze wiadomo, kto ma władzę." Prawo Whistlera
smieszek88

Postprzez karwoj25 » 2010-11-30, 15:59

michmech napisał(a):Mamy XII wiek, nie jesteśmy trzecim światem

:lol: wybacz, nie mogłem się powstrzymać...

Co do tematu, powinna być na wydziale osoba, ktoś w stylu kierownika gospodarczego. Może warto przyatakować o takie podstawowe środki czystości??
Kiedyś WEEIA
karwoj25

Postprzez michmech » 2010-11-30, 20:39

Oj tam, oj tam ;P
może i faktycznie XXI ;D
michmech

Postprzez DaRiOOsH » 2010-11-30, 23:18

Najdalej dwa lata temu nie było z tym problemu. Istotnie, nie we wszystkich kabinach i nie we wszystkich ustępach, ale banderola była.
A co do śmierdzącej sprawy to najgorzej było ze względu na wentylacje, na mechanicznym obok auli 5M01.
DaRiOOsH

Postprzez Victor » 2010-12-02, 18:51

Na włókieniczym pamiętam do wc chodziło się do tylko kilku kibli. Głównie do tych w katedrach odciętych od części głownie dostępnych dla pierwszaków ( szczególnie 1sem) był tam papier, mydło, nieposikane deski i gwarancja że wchodzisz do wc a tam nie ma 12 osób na fajce.
"Nie da się uniknąć śmierci,
lecz można uprzykrzyć jej życie."

http://img341.imageshack.us/img341/4143 ... se1wh5.gif
Victor

Postprzez radziuzgr » 2011-04-02, 18:42

Już chyba powoli sprawa staje się nieaktualna, na mechanie zastałem papier na pierwszym piętrze :P Za to przy kreślarniach, gdzie jeżdże najczęściej, jeszcze nie spotkałem się z tym luksusem.
radziuzgr

Powrót do Opinie