UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Film promocyjny Wydziału Mechanicznego

Opinie, komentarze, uwagi, skargi, wnioski i zażalenia.

Film promocyjny Wydziału Mechanicznego

Postprzez Warzyf » 2012-12-01, 15:42

Po długich oczekiwaniach udało się. Mamy przyjemność zaprezentować film promocyjny naszego Wydziału, stworzony przez naszych studentów. Zapraszamy do podzielenia się uwagami nt. filmu.

Film dostępny w serwisie Youtube
Transport WEEIA 2009
AiR WM 2010
Warzyf
Moderator

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Film promocyjny Wydziału Mechanicznego

Postprzez echelon_ » 2012-12-01, 20:49

Gdyby to było promo wydziału wiedzy o tańcu i różańcu to może byłoby fajnie.

Za mały nacisk był na charakter wydziału, że to jednak jest mechaniczny wydział. Nie wiem czy na serio wasza furka wygrywa z Subaru ale ten temat można było rozwinąć. Pokazaliście kupę urządzeń ale tak do końca nie pokazaliście co to jest i co się na tym działa. A przecież na polibudę przychodzi człowiek który w przyszłości zostanie inżynierem więc może trzeba by pokazać więcej inżynierii a mniej tańca, balonów czy lasek?

Nie jestem studentem, byłem ale wydziału elektrycznego i mnie ruszają filmy promocyjne takie jak to: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... _qHR_H_2cg
Keep trollin' trollin' trollin'...
echelon_

Postprzez sad_madman » 2012-12-02, 20:12

Na początku wygląda to jak zwykły film a później jest z tego zrobiony lipdub (ostatnio popularne zjawisko). Mam trochę inny pomysł na film promujący WM, a mianowicie:
I. Aktorzy:
a)samochód starego typu (nie stuningowany, najlepiej ruina)
b)jakiś samochód młodych gniewnych (tj. golf)
c)samochód sportowy (np. to subaru)
d)maszyny (tokarki, frezarki)
e)ekipa ludzi np. z koszulkami "WM team" albo coś podobnego
f) samochód "odnowiony"
II. Akcja:
1. Stary samochodzik wywołuje śmiech na ulicy, kozaki z golfa pokazują na co stać ich brykę i wygrywają wyścig.
2. Po porażce auto podjeżdza pod wydział i pokazane jest demontaż pewnych jego elementów.
3. Dalej widok pracujących ludzi i maszyn dorabiających "stunigowane części"
4. Montaż "lepszych" elementów.
5. Teraz autko znowu spotyka golfiarzy, objeżdza ich a do tego jeszcze zawstydza człowieka z subaru.

Dynamika scen "tunigu"
sad_madman

Postprzez chi » 2012-12-03, 1:00

po co robić filmy promujące wydział, później przyjdą setki studentów i będziecie mięli większą konkurencję w znalezieniu pracy :P
chi

Postprzez rhcp89 » 2012-12-09, 22:50

Dobra rzecz, przede wszystkim ciesze sie ze na moim wydziale jest tak duza inicjatywa(tam wystapilo ze 100 osob) i profesjonalny montaz i kamera.
Wiem ze to jest mnostwo pracy , doceniam to.

Grupa docelowa to chyba przyszle studentki i pewnie ci studenci ktorzy by nigdy nie wybrali mechanicznego. Muzykę mogliscie dac lepszego sortu ale wlasnie taka karnawalowa taneczna. Ja jak decydowalem sie miedzy Lodzia a Warszawa to wlasnie wybralem nasz wydzial a nie tamten bo na tamtym bylo jakos tak cicho ludzie byli wyalienowani. A jak przyszedlem sobie na mech zobaczyc jak tu jest to akurat bylo tak lekko wesolo(tak jednak nie jest) i poczulem te energie i wybralem Lodz. Wiec mysle ze taki film jest OK.
rhcp89

Postprzez fastctracker » 2012-12-10, 19:51

Filmik ciekawy a niektóre dziewczyny założywszy pomarańczowe kamizelki z dwoma odblaskowymi pasami nieświadomie upodobniły się do... dróżniczek xD
Ciekawe co wymyślą pozostałe wydziały ?
Sterowanie ruchem kolejowym to czysta elektrotechnika :-)
Mój ulubiony typ elektrowozu to ET 22
Blondynki to szczęściary
fastctracker

Powrót do Opinie