UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Sekcja Dyplomów

Opinie, komentarze, uwagi, skargi, wnioski i zażalenia.

Sekcja Dyplomów

Postprzez dreamGlRL » 2015-01-04, 16:28

Witam,

Chciałabym poruszyć kwestię dostępu do uczelnianej Sekcji Dyplomów.

Ze względu na dni i godziny otwarcia Sekcji, jedyną możliwością odebrania dyplomu przez osobę pracującą na pełen etat w systemie jednozmianowym jest wzięcie urlopu. Co więcej, termin urlopu trzeba wcześniej skonsultować ze wspomnianą sekcją.

Co z tego, że mam przymusowe wolne od 24.12.2014 do 6.01.2015 (praca w przemyśle, cały zakład stoi) - i tak nie mogę w tym terminie odebrać swojego dyplomu - "W dniu 23.12.2014r. (wtorek) Sekcja Dyplomów będzie czynna do 15.30h. W dniach 24.12.2014r.- 6.01.2015r. Sekcja Dyplomów będzie nieczynna." (źródło: http://www.p.lodz.pl/studenci,menu352,s ... _index.htm).

Pracuję od 01.09.2014. Prócz wyżej wspomnianych Świąt, urlop wykorzystywałam wyłącznie w sprawach uczelnianych - złożenie dokumentów przed egzaminem dyplomowym oraz sam egzamin.

PS. Cieszę się, że pojawiła się wreszcie możliwość przyjęcia absolwentów w sobotę (ostatnia aktualizacja 2014-12-12) - oby nie dotyczyło to wyłącznie studentów zaocznych!
dreamGlRL

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Sekcja Dyplomów

Postprzez michmech » 2015-01-14, 22:28

Co więcej, termin urlopu trzeba wcześniej skonsultować ze wspomnianą sekcją.

Czemu chcesz konsultować wzięcie urlopu z uczelnianą sekcją? :shock: Wystarczy wejść na stronę / zadzwonić i sprawdzić godziny otwarcia.

Pracuję od 01.09.2014. Prócz wyżej wspomnianych Świąt, urlop wykorzystywałam wyłącznie w sprawach uczelnianych - złożenie dokumentów przed egzaminem dyplomowym oraz sam egzamin.

Gratuluję. Zarówno mnie, jak i uczelni strasznie z tego powodu... wszystko jedno.

Wiem, że uczelnia jest dość oderwana od rynku pracy i ogółem od "rzeczywistości", ale trudno wymagać żeby dopasowywali się do Twojego grafiku w pracy. Już bardziej bym psioczył na dziekanat, który pracuje przez oszałamiające 12h w tygodniu.

Fakt, że bardziej komfortowo by było gdyby pracowali np. 10-18, ale jak sama wspomniałaś, są jeszcze soboty :)
michmech

Powrót do Opinie