UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Studia magisterskie na IFE po inżynierskich na BINOŻ

Forum International Faculty of Engineering.

Studia magisterskie na IFE po inżynierskich na BINOŻ

Postprzez dreamGlRL » 2012-11-22, 17:14

Witam,
czy po studiach I stopnia prowadzonych po polsku poradzę sobie na IFE? Czy w ogóle są osoby, które przychodzą tu na studia magisterskie z innego wydziału? Lektorat z angielskiego ukończyłam na poziomie B2 z oceną 5, ale jaki mamy poziom - każdy wie. Obawiam się zwłaszcza zaliczeń i kolokwiów ze względu na brak doświadczenia w wypowiadaniu się po angielsku... Jestem ambitna, nie boję się ciężkiej pracy, ale czy nie porywam się z motyką na słońce? Nie chcę w głupi sposób stracić roku.
Pozdrawiam i czekam na krytykę :)
dreamGlRL

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Studia magisterskie na IFE po inżynierskich na BINOŻ

Postprzez Pirat » 2015-02-02, 0:17

Czy mógłby ktoś się wypowiedzieć ?? Zastanawiam się nad tym co koleżanka wyżej
Pirat

Re: Studia magisterskie na IFE po inżynierskich na BINOŻ

Postprzez kasztan00126 » 2015-02-02, 2:00

Jak dla mnie jeśli sama napisałaś że jesteś ambitna i nie boisz sie cieżkiej pracy to dasz sobie rade spokojnie ja przyszedłem po LO na Mechaniczy i musiałem sobie dać rade.
kasztan00126

Powrót do International Faculty of Engineering