UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Stypendia stażowe dla studentów PŁ

Tu z kolei umieszczamy wszelkiego rodzaju oferty pracy, stażu bądź praktyk.

Stypendia stażowe dla studentów PŁ

Postprzez Biuro Karier » 2011-08-11, 13:21

Biuro Zadania 33 w Projekcie „Innowacyjna dydaktyka bez ograniczeń - zintegrowany rozwój Politechniki Łódzkiej - zarządzanie Uczelnią, nowoczesna oferta edukacyjna i wzmacniania zdolności do zatrudnienia, także osób niepełnosprawnych", ogłasza nabór studentów chętnych do odbycia 3 miesięcznego płatnego stażu w IV kwartale 2011 roku.

O staż, w ramach którego Politechnika Łódzka wypłaca wynagrodzenie i/lub zwrot kosztów zakwaterowania może się ubiegać student studiów stacjonarnych, ostatniego roku studiów I stopnia oraz wszystkich lat studiów II stopnia, systemu II stopniowego studiów, oraz 3,4,5 roku studiów jednolitych.

Świadczenie w postaci wynagrodzenia za odbywanie min. 3 miesięcznego stażu wnosi 1160 zł miesięcznie brutto, a zwrot kosztów zakwaterowania w trakcie stażu w formie ryczałtu 800 zł brutto na miesiąc. Świadczenia wypłacane są zgodnie z regulaminem dostępnym na stronie: http://biurokarier.p.lodz.pl/kapital

Staż ten musi się odbywać w okresie od 1 października 2011 roku i trwać do 31 grudnia 2011 roku. Student samodzielnie znajduje przedsiębiorstwo, w którym odbędzie staż, opłacony w ramach Projektu.

Wszelkie informacje (m.in. o dyżurach przyjmowania podań), można uzyskać na stronie Biura Karier http://biurokarier.p.lodz.pl/kapital lub pod nr telefonu 42 631 20 89.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Grzegorz Kierner
Biuro Karier Politechniki Łódzkiej
Avatar użytkownika
Biuro Karier
 
Posty: 576
Dołączył(a): 2005-10-14, 14:00

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Powrót do Oferty pracy i praktyk Biura Karier PŁ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron