UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Bezpłatne szkolenie - Mobility Week

Tu z kolei umieszczamy wszelkiego rodzaju oferty pracy, stażu bądź praktyk.

Bezpłatne szkolenie - Mobility Week

Postprzez Biuro Karier » 2011-09-16, 14:07

W związku z projektem „ Innowacyjna dydaktyka bez ograniczeń - zintegrowany rozwój Politechniki Łódzkiej - zarządzanie Uczelnią, nowoczesna oferta edukacyjna i wzmacniania zdolności do zatrudnienia, także osób niepełnosprawnych" dofinansowanym w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IV „Szkolnictwo wyższe i nauka", Poddziałanie 4.1.1. „Wzmacnianie potencjału dydaktycznego uczelni" Biuro Karier Politechniki Łódzkiej zaprasza na szkolenia:

Temat szkolenia: Jak zrobić karierę w międzynarodowej korporacji? - czyli procedury rekrutacyjne, a efekt globalizacji.

Szkolenie odbędzie się w ramach Mobility Week. W dniach 24-28 października Politechnika Łódzka organizuje Mobility Week. To cykliczne wydarzenie ma na celu przedstawienie studentom i pracownikom uczelni oferty programu Erasmus i innych form wymiany zagranicznej. Jednym z głównych zagadnień poruszanych w czasie spotkań informacyjnych organizowanych na wszystkich Wydziałach i finałowej Mobility Party będzie wpływ, jaki wywiera program Erasmus na zatrudnienie i rozwój kariery zawodowej. Mobility Week to wspaniała okazja na spotkanie ze studentami zagranicznymi i rozmowę w językach obcych.

Program: Jak przygotować się do wejścia na globalny rynek pracy, czego oczekiwać w procedurach rekrutacyjnych w międzynarodowych firmach w Polsce i za granicą. Jak napisać list motywacyjny, życiorys zawodowy, jak wypełnić internetowy formularz aplikacyjny.

Szkolenie dla osób planujących zatrudnienie lub praktyki za granicą lub w międzynarodowych firmach w Polsce. Prowadzone jest w języku angielskim i obejmuje informacje i ćwiczenia z zakresu:
-globalny rynek pracy, oczekiwania pracodawców, kluczowe kompetencje,
-przygotowanie dokumentów aplikacyjnych (dokumenty wg standardów europejskich EUROPASS, resume, formularze aplikacyjne, listy motywacyjne),
-przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim a także innych etapów rekrutacji (testy, assessment centre)
-elementy adaptacji i komunikacji międzykulturowej.
Każdy uczestnik seminarium po jego ukończeniu będzie miał gotowy, sprawdzony życiorys w języku angielskim.

Pożądana znajomość j. angielskiego !!!

Trener: Monika Domańska, 10 lat doświadczenia w obszarach rekrutacji absolwentów i poradnictwa zawodowego dla studentów, ekspert boloński w zakresie zatrudnialności

Czas i miejsce szkolenia: 24 - 25 lpaździernika 2011 (poniedziałek - wtorek), godz. 10:00 - 16:00 - Sala konferencyjna, al. Politechniki 3a, 90-924 Łódź

Formularz zgłoszeniowy na szkolenie można pobrać na stronie: http://biurokarier.p.lodz.pl/kapital/ lub osobiście w Biurze Karier PŁ. Wypełniony formularz (niebieskim długopisem) należy dostarczyć osobiście do siedziby Biura Karier , Al. Politechniki 3a, pok.3.

Ilość miejsc jest ograniczona!!! Decyduje kolejność zgłoszeń. Dla studentów i absolwentów PŁ szkolenia są bezpłatne.

Uwaga!
Informujemy, że pierwszeństwo w szkoleniach mają osoby, które jeszcze nie uczestniczyły w szkoleniach z Akademii Umiejętności Miękkich.
Zgłaszając się natomiast na więcej niż jedno szkolenie, należy zaznaczyć szkolenie priorytetowe. W pozostałych szkoleniach będzie można uczestniczyć w miarę możliwości, gdy będziemy dysponować wolnymi miejscami (lista rezerwowa).
Grzegorz Kierner
Biuro Karier Politechniki Łódzkiej
Avatar użytkownika
Biuro Karier
 
Posty: 576
Dołączył(a): 2005-10-14, 14:00

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Powrót do Oferty pracy i praktyk Biura Karier PŁ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron