UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Rozmowy kwalifikacyjne - Mobility Week

Tu z kolei umieszczamy wszelkiego rodzaju oferty pracy, stażu bądź praktyk.

Rozmowy kwalifikacyjne - Mobility Week

Postprzez Biuro Karier » 2011-09-28, 11:59

Sprawdź, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w języku obcym!

Już w trakcie studiów możesz przygotować się do rekrutacji na praktyki i do pracy w firmie zagranicznej lub polskiej prowadzącej współpracę zagraniczną. W czasie drugiej edycji Mobility Week w Politechnice Łódzkiej w dniach 24 - 28 października odbywać się będą symulacje rozmów kwalifikacyjnych w języku angielskim.

Przedstawiciele: Austrian Centre of Industrial Biotechnology, Ericpol i Infosys przygotowali dla studentów Politechniki Łodzkiej specjalne oferty.Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne. Dla najlepszych oferty praktyk, bądź możliwość spędzenia jednego dnia w firmie (work shadowing day). Szczegółowe oferty - http://www.p.lodz.pl/progstyp,item8978, ... _index.htm

W dniach 24-28 października Politechnika Łódzka organizuje Mobility Week.
To cykliczne wydarzenie ma na celu przedstawienie studentom i pracownikom uczelni oferty programu Erasmus i innych form wymiany zagranicznej. Jednym z głównych zagadnień poruszanych w czasie spotkań informacyjnych organizowanych na wszystkich Wydziałach i finałowej Mobility Party będzie wpływ, jaki wywiera program Erasmus na zatrudnienie i rozwój kariery zawodowej. Mobility Week to wspaniała okazja na spotkanie ze studentami zagranicznymi i rozmowę w językach obcych.
Grzegorz Kierner
Biuro Karier Politechniki Łódzkiej
Avatar użytkownika
Biuro Karier
 
Posty: 576
Dołączył(a): 2005-10-14, 14:00

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Powrót do Oferty pracy i praktyk Biura Karier PŁ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości