UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

McKinsey Leadership Seminar

Tu z kolei umieszczamy wszelkiego rodzaju oferty pracy, stażu bądź praktyk.

McKinsey Leadership Seminar

Postprzez Ambasador » 2011-11-09, 2:55

Do udziału w McKinsey Leadership Seminar zapraszamy studentów III roku studiów licencjackich oraz I i II roku studiów magisterskich wszystkich kierunków studiów.

Celem naszego seminarium jest pokazanie Wam, w jaki sposób można kształtować swoje umiejętności przywódcze oraz jak stać się autorytetem dla innych. Chcemy, abyście podczas naszych warsztatów i zajęć plenerowych zobaczyli, jak ważna jest inteligencja emocjonalna, inspiracja oraz współpraca całego zespołu. Będziecie mieli także możliwość sprawdzenia, jakimi jesteście liderami.

Podczas seminarium zostaniecie podzieleni na zespoły. Każda grupa będzie miała swojego opiekuna (mentora) ze strony McKinsey. Podczas naszych prezentacji będziecie mieli okazję usłyszeć wiele ciekawych informacji na temat naszej firmy i nas samych. Będzie także czas na nieformalne dyskusje i rozmowy z konsultantami. Nie zabraknie również dobrej zabawy.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 16 listopada 2011 r. Wypełnij aplikację na http://www.mckinsey.com/locations/warsa ... leadership
Wszystkie koszty związane z seminarium pokrywa McKinsey.
Ambasador
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2011-10-17, 6:44

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Powrót do Oferty pracy i praktyk Biura Karier PŁ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość