UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Szkolenie - Akademia Gillette 2

Tu z kolei umieszczamy wszelkiego rodzaju oferty pracy, stażu bądź praktyk.

Szkolenie - Akademia Gillette 2

Postprzez Biuro Karier » 2012-01-02, 15:22

W związku z projektem „ Innowacyjna dydaktyka bez ograniczeń - zintegrowany rozwój Politechniki Łódzkiej - zarządzanie Uczelnią, nowoczesna oferta edukacyjna i wzmacniania zdolności do zatrudnienia, także osób niepełnosprawnych" dofinansowanym w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IV „Szkolnictwo wyższe i nauka", Poddziałanie 4.1.1. „Wzmacnianie potencjału dydaktycznego uczelni" Biuro Karier Politechniki Łódzkiej zaprasza na szkolenie z serii:

Akademia Pracodawców -Akademia Gillette

DODATKOWE SZKOLENIE W STYCZNIU Z AKADEMII GILLETTE

Temat: The Lego Game

An interesting competitive game to introduce Basic supply chain Fundamentals to you In a winning team spirit. Provides hand on experience in developing a "Winning Supply Network Strategy" &executing it.
Play, learn and have fun with us!

SZKOLENIE W JĘZYKU ANGIELSKIM!

Prowadzi: Fatih Hosver, TomaszTerepeta

Czas i miejsce szkolenia: 12 stycznia 2012, godzina 13:00 - 17:00, Fabryka Gillette,ul. Nowy Józefów 70 (Transport zapewnia Gillette - zbiórka o godzinie 12:40 przed budynkiem SDS - al. Politechniki 3)

Formularz zgłoszeniowy na szkolenie można pobrać na stronie: http://biurokarier.p.lodz.pl/kapital/ (szkolenia prowadzone przez pracodawców) lub osobiście w Biurze Karier PŁ. Wypełniony formularz (niebieskim długopisem) należy dostarczyć osobiście do siedziby Biura Karier- Al. Politechniki 3a, pok.3.
Przy zapisie prosimy o podanie numeru buta.

Ilość miejsc jest ograniczona!!! Decyduje kolejność zgłoszeń.
Grzegorz Kierner
Biuro Karier Politechniki Łódzkiej
Avatar użytkownika
Biuro Karier
 
Posty: 576
Dołączył(a): 2005-10-14, 14:00

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Powrót do Oferty pracy i praktyk Biura Karier PŁ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość