UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

ING International Talent Programme

Tu z kolei umieszczamy wszelkiego rodzaju oferty pracy, stażu bądź praktyk.

ING International Talent Programme

Postprzez ING_kariera » 2012-01-20, 13:14

Trwa rekrutacja do programu ING International Talent Programme, skierowanego do absolwentów i studentów ostatnich lat, którzy chcą rozwijać się w sposób zaplanowany i efektywnie wykorzystać swój potencjał od początku kariery zawodowej!

Program to zaplanowana 3-letnia ścieżka szybkiego rozwoju, która zaprowadzi Cię prosto do serca biznesu. Poznasz różne działy naszej organizacji. Staniesz się członkiem grupy projektowej, będziesz przewodził takiej grupie lub pracował w zespole ekspertów, biorąc na siebie odpowiedzialność za wyniki i wnosząc w ten sposób swój realny wkład w prowadzone w ING Banku Śląskim projekty. Dodatkowo zaproponujemy Ci szereg działań rozwojowych oraz wsparcie i doradztwo w wyborze najlepszej dla siebie ścieżki spośród oferowanych przez ING Bank Śląski.

Do programu zapraszamy osoby, które:
• ukończyły bądź wkrótce ukończą studia magisterskie,
• mają doświadczenie zawodowe nie dłuższe niż dwa lata,
• posługują się płynnie językiem angielskim,
• mogą pochwalić się ciekawymi doświadczeniami z okresu studiów (np. działalność w kołach naukowych lub organizacjach studenckich, stypendia/praktyki zagraniczne, osiągnięcia sportowe, udział w konferencjach, szkoleniach, warsztatach).

Najważniejsze jednak dla nas jest to, jaką jesteś osobą. Szukamy ludzi, którzy chcą i lubią się uczyć, są zorientowani na rozwój i otwarci na nowe doświadczenia. Stawiamy na osoby samodzielne, posiadające inicjatywę i potrafiące przyjmować na siebie odpowiedzialność.

Jeśli ten profil opisuje Twoją osobę, zapoznaj się z naszą pełną ofertą na stronie http://www.ingbank.pl/iitp i prześlij wypełniony formularz aplikacyjny na adres iitp@ingbank.pl
ING_kariera
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2011-10-11, 14:27

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Powrót do Oferty pracy i praktyk Biura Karier PŁ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron