UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

W tym roku zatrudnimy 250 informatyków!

Tu z kolei umieszczamy wszelkiego rodzaju oferty pracy, stażu bądź praktyk.

W tym roku zatrudnimy 250 informatyków!

Postprzez Ericpol » 2014-05-12, 16:21

W 2014 roku planujemy zatrudnić w łódzkim i krakowskim biurze w sumie 250 informatyków. Nasze zapotrzebowanie na nowych pracowników wynika ze zwiększającej się liczby zamówień z sektora publicznego oraz ekspansji firmy na rynki krajów DACH (Niemcy Austria, Szwajcaria).

Z planowanej liczby w tym roku zatrudniliśmy już ponad sto osób. Realizację wszystkich planów rekrutacyjnych ułatwi na pewno startujący od 1 lipca i cieszący się ogromną popularnością Program Praktyk Letnich. W tym roku na 80 miejsc nadeszła rekordowa liczba 2300 zgłoszeń!

To nie jedyna inicjatywa Ericpola mająca ułatwić łódzkim i krakowskim studentom odnalezienie się w pierwszej pracy. Od kwietnia do końca maja w obu miastach młodzi ludzie mogą uczestniczyć w Akademii Telekomunikacji Ericpol – cyklu wykładów z zakresu technologii telekomunikacyjnych starszych i najnowszych generacji. Zajęcia kończy egzamin i wręczenie certyfikatu. Od lipca natomiast ruszają Letnie Kursy programowania w języku C++ skierowane do studentów.

Rekrutacje wspiera również nasz wewnętrzny program rekomendacji. Zapraszamy do niego każdego, kto chciałby polecić pracę u nas znajomej osobie. Warto skorzystać z programu - średnio co trzecia zatrudniana w Ericpolu osoba pochodzi z grona znajomych naszych pracowników.

Poszukujemy zarówno doświadczonych informatyków, jak i absolwentów kierunków ścisłych i studentów ostatnich lat. Nasze oferty skierowane są do programistów – głównie w językach C/C++ i Java, testerów, specjalistów ds. dokumentacji technicznej itd. Każdy z kandydatów powinien znać język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację.
Swoje umiejętności wykorzystają m.in. do projektowania i tworzenia aplikacji mobilnych, oprogramowania obsługującego placówki bankowe czy obieg dokumentów w przedsiębiorstwach.
Ericpol
 
Posty: 65
Dołączył(a): 2013-03-25, 11:21
Lokalizacja: Łódż

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Powrót do Oferty pracy i praktyk Biura Karier PŁ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron