UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Dzień z Pigułką Sukcesu, 28.05.2014

Tu z kolei umieszczamy wszelkiego rodzaju oferty pracy, stażu bądź praktyk.

Dzień z Pigułką Sukcesu, 28.05.2014

Postprzez Biuro Karier » 2014-05-20, 14:03

Studentów z regionu łódzkiego serdecznie zapraszamy na drugą edycję Dnia z Pigułką. Tym razem wydarzenie odbędzie się na Politechnice Łódzkiej, a główną Firmą Partnerską, zaangażowaną w organizację będzie Sandoz TechOps - spółka generyczna Grupy Novartis.
Wszystkich zainteresowanych branżą farmaceutyczną, możliwościami rozwoju zawodowego oraz bezpośrednim kontaktem z firmą Sandoz TechOps zapraszamy na całodzienne wydarzenie - Dzień z Pigułką już 28 maja 2014 roku. W programie dnia znajdą się m.in. prezentacje, dyskusje, warsztaty, konkurs oraz część przeznaczona na swobodną wymianę opinii i zadawanie pytań związanych z Programem oraz firmą przy przygotowanym bufecie. Szczegółowy program przedstawiamy poniżej:

Część I Dzień z Pigułką Łódź 2014

10:15 - 11:45
Prezentacja o programie i możliwościach zaangażowania się w prowadzone działania i podejmowane inicjatywy.
Wystąpienie Pani Pauliny Pazio, Dyrektor Personalnej Sandoz TechOps, nt. firmy oraz możliwości rozwoju zawodowego.
Rozpoczęcie konkursu z nagrodami.

Część II

11:45 - 14:00

Stoisko informacyjno-promocyjne, gdzie będzie można porozmawiać z osobami z działu personalnego Sandoz TechOps, dopytać o możliwość zdobycia dodatkowych doświadczeń zawodowych, wziąć udział w konkursie, a w między czasie posilić się przy bufecie. Przy stoisku odbędzie się również losowanie nagród w konkursie z Części I.

Część III

14:15 - 16:00

Warsztat "Kontrola Jakości w firmie produkcyjnej z branży farmaceutycznej"

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem, Kierownicy z Sandoz TechOps ponownie zaprezentują pracę w obszarze Kontroli Jakości oraz przeprowadzą case study angażujące uczestników. Na warsztat zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych tematem, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z nim w takiej formie (tutaj można znaleźć relację z ubiegłorocznego warsztatu). Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na sali - prosimy o zaznaczenie chęci obecności na warsztacie w formularzu zapisu na wydarzenie.

14:00 - 16:00

Spotkanie "Pierwsze doświadczenia zawodowe – jak odnaleźć się na rynku pracy?"

Studentów, którzy już wkrótce będą kończyć etap nauki i planują podjąć pierwszą pracę i/lub staże zapraszamy na spotkanie z Panią Prezes agencji zatrudnienia Employees - Katarzyną Misiek-Kutrasińską. Podczas spotkania zostaną przedstawione praktyczne porady dotyczące poruszania się po rynku pracy, począwszy od poszukiwania ogłoszeń, przez cały proces rekrutacji aż do różnych wariantów zatrudnienia, jakie w tym momencie są oferowane na rynku. Spotkanie będzie miało bardzo praktyczny charakter, będzie można zadawać pytania dotyczące poszczególnych etapów/tematów. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na sali - prosimy o zaznaczenie chęci obecności na spotkaniu w formularzu zapisu na wydarzenie.


Wszystkie spotkania odbędą się na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności Politechniki Łódzkiej, ul. Wólczańska 171/173. Szczegóły dotyczące sal zostaną przesłane zarejestrowanym uczestnikom. UWAGA - można zgłosić chęć udziału we wszystkich częściach wydarzenia lub tylko w wybranych.


Więcej informacji i zapisy na: http://www.pigulkasukcesu.pl
Grzegorz Kierner
Biuro Karier Politechniki Łódzkiej
Avatar użytkownika
Biuro Karier
 
Posty: 576
Dołączył(a): 2005-10-14, 14:00

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Powrót do Oferty pracy i praktyk Biura Karier PŁ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron