UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Poszukiwane osoby do projektu drukarki 3D

Tu z kolei umieszczamy wszelkiego rodzaju oferty pracy, stażu bądź praktyk.

Poszukiwane osoby do projektu drukarki 3D

Postprzez IgorSz » 2014-06-25, 14:17

Witam

Poszukuje osób najlepiej po 5 roku studiów lub w ich trakcie z wiedzą w zakresie tworzenia oprogramowania , budowy maszyn (frezarki CNC, drukarki 3d) oraz budowania stron internetowych do innowacyjnego projektu związanego z drukiem 3D. Aktualnie tworzymy zespół ludzi zdolnych wprowadzić pewną idee na rynek. Posiadamy inwestora , planujemy także walczyć o dotacje unijne. Projekt jest innowacyjny w skali światowej w związku z czym chcemy wciągnąć w zespół młodych ludzi którzy nie boją się wyzwań oraz chcą brać udział w czymś nietuzinkowym i nowym.

Jeżeli jesteś zainteresowanym naszym projektem napisz do mnie na PW a ja odeślę Ci adres mailowy na który prześlesz swoje CV. Niestety ze względu na to ,że moje konto jest nowe na tym forum nie moge maila podać bezpośrednio w ogłoszeniu. Każda rozmowa kwalifikacyjna będzie poprzedzona podpisaniem umowy o poufności informacji. Podczas rozmowy zostanie ujawniona większa ilośc informacji o projekcie między innymi jego cel , wizja i aktualny status prac.

Czekamy na wasze wiadomości !
IgorSz
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2014-06-25, 14:05

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Powrót do Oferty pracy i praktyk Biura Karier PŁ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron