UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

[Praca] Programsita C/C++ /absolwenci/wyjazd zagraniczny

Tu z kolei umieszczamy wszelkiego rodzaju oferty pracy, stażu bądź praktyk.

[Praca] Programsita C/C++ /absolwenci/wyjazd zagraniczny

Postprzez Hays » 2014-09-05, 14:33

Witam,

Poszukujemy Programisty C/C++

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie, rozwój, implementację i utrzymanie innowacyjnego oprogramowania dedykowanego do branży transportu i logistyki.Programista będzie uczestniczył w całym cyklu tworzenia oprogramowania, kontakt z klientem oraz przygotowywanie dokumentacji technicznej.

Poszukujemy absolwentów kierunków: informatyka, telekomunikacja, robotyka, mechatronika lub elektronika z co najmniej kilkumiesięcznym doświadczeniem zawodowym. Wymagana jest dobra znajomość oraz doświadczenie w programowaniu w języku C++, znajomość systemu operacyjnego Linux oraz technologii Matlab. W związku z pracą w międzynarodowym środowisku, konieczna jest dobra znajomość języka angielskiego.

Nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie, udział w ciekawych międzynarodowych projektach oraz możliwość rozwoju i przyjazną atmosferę w miejscu pracy. Praca w Warszawie, poprzedzona wdrożeniem w Hiszpanii

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania CV na adres harasik-smolinska@hays.pl
Hays
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2014-09-05, 14:28

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Powrót do Oferty pracy i praktyk Biura Karier PŁ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron