UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Jesteś studentką Politechniki – liczymy na twój głos!

Tu z kolei umieszczamy wszelkiego rodzaju oferty pracy, stażu bądź praktyk.

Jesteś studentką Politechniki – liczymy na twój głos!

Postprzez Biuro Karier » 2014-12-10, 17:19

Jesteś studentką politechniki – liczymy na twój głos!
Weź udział w projekcie badawczym zatytułowanym „Potencjał kobiet dla branży technologicznej”. Czekamy na zgłoszenia kobiet, które kończą studia inżynierskie i magisterskie przede wszystkim na takich: automatyka i robotyka, mechanika i budowa maszyn, informatyka, telekomunikacja, elektronika, energetyka, elektrotechnika, mechatronika, transport.
Badanie prowadzi Fundacja Edukacyjna Perspektywy we współpracy z uczelniami technicznymi oraz firmą Siemens. Chcemy poznać opinię studentek na temat tego, co pomaga im wybrać kierunek studiów, jakie oczekiwania mają w stosunku do studiów oraz aspiracje związane w rynkiem pracy . Celem badania jest kompleksowa analiza tego zagadnienia. Więcej o projekcie można przeczytać na stronie: http://www.potencjalkobiet.pl/
Zgłoszenie prosimy przesłać mailem na adres banachmonikalucja@gmail.com - podać w nim: imię, nazwisko, kierunek i rok studiów oraz numer telefonu. W razie pytań prosimy o kontakt z prowadzącą projekt Moniką Banach, tel. 508 410 788.
Jeśli możesz przekazać tego maila dalej studentkom politechniki, będziemy bardzo zobowiązani. Dzięki tobie powstanie ważny raport badawczy o europejskim zasięgu.
Grzegorz Kierner
Biuro Karier Politechniki Łódzkiej
Avatar użytkownika
Biuro Karier
 
Posty: 576
Dołączył(a): 2005-10-14, 14:00

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Powrót do Oferty pracy i praktyk Biura Karier PŁ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron