Strona 1 z 1

Jesteś studentką Politechniki – liczymy na twój głos!

PostNapisane: 2014-12-10, 17:19
przez Biuro Karier
Jesteś studentką politechniki – liczymy na twój głos!
Weź udział w projekcie badawczym zatytułowanym „Potencjał kobiet dla branży technologicznej”. Czekamy na zgłoszenia kobiet, które kończą studia inżynierskie i magisterskie przede wszystkim na takich: automatyka i robotyka, mechanika i budowa maszyn, informatyka, telekomunikacja, elektronika, energetyka, elektrotechnika, mechatronika, transport.
Badanie prowadzi Fundacja Edukacyjna Perspektywy we współpracy z uczelniami technicznymi oraz firmą Siemens. Chcemy poznać opinię studentek na temat tego, co pomaga im wybrać kierunek studiów, jakie oczekiwania mają w stosunku do studiów oraz aspiracje związane w rynkiem pracy . Celem badania jest kompleksowa analiza tego zagadnienia. Więcej o projekcie można przeczytać na stronie: http://www.potencjalkobiet.pl/
Zgłoszenie prosimy przesłać mailem na adres banachmonikalucja@gmail.com - podać w nim: imię, nazwisko, kierunek i rok studiów oraz numer telefonu. W razie pytań prosimy o kontakt z prowadzącą projekt Moniką Banach, tel. 508 410 788.
Jeśli możesz przekazać tego maila dalej studentkom politechniki, będziemy bardzo zobowiązani. Dzięki tobie powstanie ważny raport badawczy o europejskim zasięgu.