Strona 1 z 1

ATP - 21 kwietnia 2015

PostNapisane: 2015-04-10, 9:13
przez Biuro Karier
Zastanawiałeś się czy istnieje wydarzenie, które sprosta oczekiwaniom zarówno Twoim – studenta bądź absolwenta i firm - potencjalnych pracodawców? Swoista nić porozumienia między dwoma połączonymi środowiskami?

Według nas istnieje i dlatego po raz kolejny zapraszamy na Akademickie Targi Pracy. Skierowane są one w szczególności do studentów i absolwentów wyższych uczelni z całego regionu łódzkiego oraz firm, które chcą zaprezentować im swoją ofertę.

Akademickie Targi Pracy 2015 to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz studentów i absolwentów, dzięki odpowiedniemu podejściu organizatorów do oczekiwań wystawców oraz odwiedzających.
Jeżeli jesteś studentem lub absolwentem i: uważasz, że warto zyskać odpowiednie kontakty, które ułatwią Ci efektywny i dynamiczny start po studiach, chcesz zapoznać się z wymaganiami firm oraz kulturą organizacyjną przedsiębiorstw, poukładać już teraz swoją zawodową przyszłość, to Akademickie Targi Pracy są do tego idealną okazją! Będziesz miał okazję porozmawiać z ludźmi, którzy w swoim fachu są specjalistami, a dostęp do ich doświadczenia uzyskasz na wyciągnięcie ręki - zlokalizowane w jednym miejscu.

A jakie korzyści będą miały firmy, które wezmą udział w naszym wydarzeniu? Znalezienie potencjalnych liderów, niepowtarzalnych przyszłych pracowników nastawionych na sukces. W końcu wykwalifikowana kadra to ciągły rozwój, a nie zastój!

Dodatkowym atutem Akademickich Targów Pracy 2015 bez wątpienia, będą darmowe warsztaty i szkolenia o tematyce rozwojowej i przystosowanej do zmieniających się trendów na rynku pracy. Profesjonalni trenerzy – pracownicy Wystawców, którzy poprowadzą te zajęcia, z pewnością przekażą wszelkie nowinki dotyczące stale rozwijającego się rynku.

Przyjdź i rozwijaj się z Akademickimi Targami Pracy !

Zapraszamy do udziału w imprezie oraz zachęcamy do zapoznania się z ofertą Akademickich Targów Pracy 2015 – http://www.atp.lodz.pl

Organizatorzy: Politechnika Łódzka, Urząd Miasta Łodzi, Fundacja dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Board of EuropeanStudents of Technology Łódź, Biuro Karier Politechniki Łódzkiej, Erasmus Student Network – EuropeanYouth Exchange Łódź oraz Koło Naukowe Zarządzania Zasobami Ludzkimi „Experience”

Właścicielem obiektu, w którym odbywaj się targi oraz partnerem ATP jest Expo-Łódź Sp. z o.o.

Sponsor główny: GFT Polska Sp. z o.o.

Sponsorzy: ABB, Accenture, AMG.net, Barry Callebaut, Ericpol, FABRITY K2, Procter & Gamble, Transition Technologies S.A.

Patroni honorowi: Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego - prof. dr hab. Lena Kolarska-Bobińska, Minister Pracy i Polityki Społecznej – Władysław Kosiniak-Kamysz, Wojewoda Łódzki - Jolanta Chełmińska, Marszałek Województwa Łódzkiego – Witold Stępień, Prezydent Miasta Łodzi - Hanna Zdanowska, Rektor Politechniki Łódzkiej - prof. dr hab. inż. Stanisław Bielecki, Rektor Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - prof. dr hab. n. med. Paweł Górski, Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi,

Patroni medialni: Biotechnologia.pl, dlaStudenta.pl, eurostudent.pl, infoPraca, Jobs.pl, kariera.com.pl, Praca.pl, Pracuj.pl, Radio ESKA, Radio Żak, TVP Łódź