UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Siłownia

Tutaj zasięgamy opini użytkowników forum w sprawach nie związanych ze studiami na PŁ.

Siłownia

Postprzez kwiat3k » 2011-10-20, 9:38

Witam,

jestem studentem pierwszego roku no i w-f'u nie mam żeby skorzystać z siłowni a na drugim semestrze (jak dotrwam) zamierzam wybrać sekcję jujitsu. Czy w okolicach POLITECHNIKI jest gdzieś dobra siłownia i TANIA? Nie potrzebuje wymyślnych maszyn typu atlas, starczą mi 3 gryfy, hantelki, ławeczka i ciężarki.
kwiat3k

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Siłownia

Postprzez zajec00 » 2011-10-21, 13:37

zależy przez co rozumiesz Tania...
Na Sienkiewicza (chyba najbliżej) jest siłownia. Na przeciwko pogotowia. Bardzo dobrze wyposażona. To tam trenował Ronnie Colleman jak był z wizytą w Łodzi. Ceny nie są wysokie (przynajmniej mnie się tak wydaje) - coś około 10-15zł za trening. Ale to było już jakiś czas temu. Teraz może być inna cena.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
zajec00

Postprzez radziuzgr » 2011-11-13, 17:02

Troche późno odpisuje, ale może przyda się innym studentom

www.imfit.pl

W miarę blisko pł, i ceny dość dobre, przynajmniej za squasha dla studentów, siłka w karnecie jest zniżka studencka.
radziuzgr

Postprzez sad_madman » 2011-11-28, 2:06

Przypadkiem w piątki po południu nie ma dostępu do siłowni dla studentów PŁ ?
sad_madman

Powrót do Problemy i porady