UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Nagrywanie płyt

Tutaj zasięgamy opini użytkowników forum w sprawach nie związanych ze studiami na PŁ.

Nagrywanie płyt

Postprzez synek5418 » 2012-05-31, 20:59

Witam, pytanie dotyczy raczej informatyków. Otóż mam nagrywarkę lg hl-dt-st dvdram gsa-h54l i od jakiegoś czasu mam problemy z nagrywaniem płyt dvd. Jedne płyty nagrywa, innych nie. W sumie mógłbym nagrywać tylko na tych, na których nagrywarka działa, ale kupiłem kiedyś 30 płyt esperanzy i jest mi ich szkoda. I problem dotyczy zarówno płyt dvd+R jak i dvd-R. Robiłem już format, czytałem o jakimś czyszczeniu lasera oraz aktualizacji firmware'a. Niestety tego ostatniego nie mogę znaleźć dla mojej nagrywarki. Z góry dziękuję za odpowiedź!
synek5418

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Nagrywanie płyt

Postprzez echelon_ » 2012-05-31, 23:15

Taka już przypadłość sprzętu dvd, że kaprysi przy niektórych płytach. Znajdź pewny model i kupuj tylko te.
Keep trollin' trollin' trollin'...
echelon_

Powrót do Problemy i porady