UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

nie złożyłam dokumentów w terminie / POMOCY

Tutaj zasięgamy opini użytkowników forum w sprawach nie związanych ze studiami na PŁ.

nie złożyłam dokumentów w terminie / POMOCY

Postprzez cytryna322 » 2013-09-30, 19:11

Mam problem, gdyż przez egzamin komisyjny z języka angielskiego dopiero dzisiaj miałam obronę. termin rekrutacji na studia II stopnia już dawno się skończył i teraz nikt nie chce przyjąć moich dokumentów na PŁ. Poinformowano mnie, iż jedynym wyjściem jest przeniesienie z innej uczelni na Politechnikę. Czy ktoś miał podobny problem? Może wie ktoś, gdzie mogłabym teraz złożyć dokumenty do jakiejś prywatnej uczelni by nie ponosić dużych kosztów (wpisowe, opłaty za semestr)? Ważne jest także, aby ta prywatna uczelnia nie robiła mi później problemów, że chcę się od nich przenieść na PŁ... Jeśli ktoś był w podobnej sytuacji bardzo proszę o pomoc!!!
cytryna322

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Powrót do Problemy i porady