UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

problem z legitymacją/hologramem

Tutaj zasięgamy opini użytkowników forum w sprawach nie związanych ze studiami na PŁ.

problem z legitymacją/hologramem

Postprzez jestemtu » 2014-12-04, 21:41

Cześć,
jakiś czas temu poprosiłam by koleżanka przeszła się w moim imieniu do dziekanatu i zaktualizowała mi legitymację na kolejny semestr (jestem na budownictwie)
Okazuje się że hologram wygląda troszkę inaczej. To znaczy sam hologram jest ok ale data zamiast drukowana na czarno jest jakby przezroczysta.
Czy to normalne? Nie chcę by mnie jakiś kanar w autobusie się czepiał je że wcześniej były inne pieczątki a teraz jest inna. Wy też tak macie?

Czekam na odpowiedź :-)
jestemtu

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: problem z legitymacją/hologramem

Postprzez kapc94 » 2014-12-04, 22:45

Stemplowałem legitymację osobiście i też tak mam. Data ważności nie jest czarna, tylko albo zielona, albo przezroczysta. Myślę, że to normalne.
kapc94

Re: problem z legitymacją/hologramem

Postprzez .AndziA. » 2014-12-04, 23:38

Ja też taką mam :)
.AndziA.

Powrót do Problemy i porady