UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Praca dyplomowa

Tutaj zasięgamy opini użytkowników forum w sprawach nie związanych ze studiami na PŁ.

Praca dyplomowa

Postprzez modulator » 2015-02-02, 22:08

Witam wszystkich,
borykam się z następującym problem. Otóż jestem na semestrze dyplomowym. Wszystkie przedmioty mam zaliczone w tym seminarium dyplomowe. Jednak kierunek, na którym chciałbym kontynuować naukę na studiach II stopnia nie zostanie otwarty w semestrze letnim 2014/2015. Chciałbym poczekać do rekrutacji zimowej. Przede wszystkim dlatego, że nie dam rady złożyć pracy na czas, dwa: Jeśli nawet mi się uda, to będzie to na chybcika, a potrzebuję dobrej oceny z obrony.
Jednak nie wiem, jak to dobrze rozegrać, aby zachować status studenta. Doradźcie, co zrobić: złożyć podanie o przedłużanie terminu pracy dyplomowej o 3 miesiące, ale wtedy stracę status studenta po oddaniu pracy dyplomowej. Może lepiej wnieść o powtarzanie semestru dyplomowego, ale jak wtedy wygląda sprawa z legitymacją i statusem studenta.
Wiem, że to ja powinienem podjąć decyzję sam, ale może ktoś był w podobnej sytuacji lub po prostu lepiej się orientuje, jak to wszytko działa.
Pozdrawiam i dzięki za wszystkie odpowiedzi.
modulator

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Praca dyplomowa

Postprzez Marcin Sachrajda » 2015-02-02, 22:53

Członek WRS wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki PŁ 2009-2014
Senator Politechniki Łódzkiej 2012-2014
Przewodniczący komisji ds. Internetu Osiedla Akademickiego PŁ 2010-2014
Samorząd Studenckiego Politechniki Łódzkiej
kontakt: marcin.sachrajda@p.lodz.pl
Marcin Sachrajda
Emeryt SSPŁ

Powrót do Problemy i porady