UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Serwis laptopow

Tutaj zasięgamy opini użytkowników forum w sprawach nie związanych ze studiami na PŁ.

Serwis laptopow

Postprzez lzk » 2008-08-01, 19:31

Orientuje sie ktos, gdzie w lodzi jest jakis serwis naprawiajacy laptopy? Poki co znalazlem cos na lagiewnickiej, ale szukam dalej.
Obrazek
lzk

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Serwis laptopow

Postprzez evil » 2008-08-01, 21:26

T.W.A.
Oto, jak student odbierał z dziekanatu świadectwo maturalne w asyście policji:
--> http://tinyurl.com/52ceqe
evil

Postprzez Jaromir Chartlinski » 2008-08-02, 2:01

lzk napisał(a):Orientuje sie ktos, gdzie w lodzi jest jakis serwis naprawiajacy laptopy? Poki co znalazlem cos na lagiewnickiej, ale szukam dalej.

Alibaba - polecam:P
Jaromir Chartliński
Samorząd Studencki Politechniki Łódzkiej
emeryt
Wydziałowa Rada Studentów
Wydziałowa Komisja Stypendialna

Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki PŁ
Jaromir Chartlinski
WRS EEIiA

Postprzez lzk » 2008-10-04, 21:25

Odgrzewam starego kotleta, no ale coz.
Opinia o w/w serwisie na dzien dzisiejszy jest jak najbardziej mierna. Dopiero teraz(!!!) dostalem notebooka z serwisu. I tak:
-nie mozna uzyskac konstaktu droga gg/mail.
-na pierwszy telefon czekalem 3 tygodnie, w koncu sam zadzwonilem.
-na 2 telefon, ktory mial nastapic po paru godzinach czekalem 3 tygodnie, sam zadzwonilem.
-nie mieli czesci i musialem im je sam zawozic (uwaga- to ponoc jest serwis!)
-zgodnie z mottem zakladu "zabieramy zapsute, oddajemy naprawione ;)" po 2 miesiacach walki i nerwow komputer zostal mi oddany niesprawny.

To tyle odnosnie moich przygod z serwisem. Jak by ktos cos potrzebowal, to tych panow odradzam (no i pania z biora, ktora w korespondencji pisze emotikony i generalnie "zapyta u technika"...).
Obrazek
lzk

Postprzez zajcew » 2008-10-04, 21:34

Dzięki za info, ale jakbyś jeszcze mógł napisać o który serwis chodzi :)
Obrazek
zajcew

Postprzez atari » 2008-10-04, 22:49

No niestety, kumpel oddał Asusa do Alibaby (nie włączał się, prawdopodobnie coś z chłodzeniem), komputer dwa razy wracał do serwisu, do tego jeszcze dziwnym trafem obraz zaczyna szwankować...
I spend so much time in front of my computer, im starting to get monitor glow.
atari

Postprzez byczek123 » 2008-10-07, 22:10

pewnie chodzi o alibabe, nie odpisują na maile, w końcu pofatygowałem się osobiście bo ponoć taki dobry sklep i serwis, uprzejma pani poprosiła o numer telefonu po czym miała się następnego dnia skontaktować ze mną, lecz do tej pory nie uzyskałem odpowiedzi.
byczek123

Postprzez Jaromir Chartlinski » 2008-10-10, 22:22

Co ja słyszę... zmienili się od odstatniego czasu jak miałem z nimi kontakt (jeszcze na Piotrkowskiej byli). Szkoda :(
Jaromir Chartliński
Samorząd Studencki Politechniki Łódzkiej
emeryt
Wydziałowa Rada Studentów
Wydziałowa Komisja Stypendialna

Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki PŁ
Jaromir Chartlinski
WRS EEIiA

Postprzez echelon_ » 2010-07-25, 12:24

Wybaczcie, że kotlecika odgrzewam ale zmieniło się coś od tego czasu? Poleci ktoś coś sprawdzonego?
Mam chyba w starym lapku (Gericom) zwalony włącznik.
Keep trollin' trollin' trollin'...
echelon_

Postprzez :-* » 2010-07-25, 12:44

daj mi to Ci go naprawię :lol:

znaczy się gwarantuję że wyłącznik będzie działał ale nie gwarantuję poprawności funkcjonowania ogółu :P
agent "TW Bolek"
mgr inż. 1: Gdzie pracujesz?
mgr inż. 2: W MPO
mgr inż. 1: To co, nie skończyłeś studiów?
mgr inż. 2: Skończyłem i to z wyróżnieniem!
:-*

Postprzez cysia » 2010-07-25, 18:43

echelon_ napisał(a):Wybaczcie, że kotlecika odgrzewam ale zmieniło się coś od tego czasu? Poleci ktoś coś sprawdzonego?
Mam chyba w starym lapku (Gericom) zwalony włącznik.

Polecam http://www.na-no.pl, chociaż MamóT bardziej mógłby polecić tę firmę, w niecały dzień naprawili laptopa [zasilanie padło] i nie wzięli nic za diagnozę :)
We collect our phobias
Our sicknesses
Feel so good only when we can complain
cysia

Postprzez echelon_ » 2010-07-27, 17:18

Cysiu skorzystałem z serwisu przez ciebie proponowanego.

Lapka oddałem wczoraj koło 17:00, dziś po 13:00 dzwonili, że do odebrania. Uszkodzony był moduł zasilający (czy jakoś tak), zawołali 250zł, udzielili 3 miesięcznej gwarancji. Wyglądają na profesjonalistów więc polecić mogę.
echelon_

Postprzez MamóT » 2010-08-05, 20:08

Miałem kilka opcji do wyboru. Poszukiwałem po necie i dzwoniłem do niemal każdego serwisu, jaki udało mi się odszukać. Wnikliwie studiowałem każdą stronę i zawarte na nich informacje.
Jak pierwszy raz odpaliłem nano, byłem pewny, że to jakiś młokos serwisik sobie otworzył, i jest tak beznadziejny, jak beznadziejnie wygląda ich strona.
Ale... jeden tekst na niej zawarty dał mi do myślenia. Hasło:"My nie mówimy o tajemniczych mikropęknięciach płyty głównej" tak mnie rozbawił, że postanowiłem zadzwonić.
W słuchawce poważny głos bardzo konkretnie zdiagnozował mi laptopa przez telefon (wstępnie oczywiście), po czym powiedział, żeby podjechać, zobaczy co i jak i będziemy myśleć dalej.
Na tyle mnie zaintrygował, że po 15 minutach byłem na miejscu. Jakże mi się gęba ucieszyła, jak zobaczyłem 40kilkuletniego faceta, we flanelowej koszuli i okularach typu 'uczeń spawacza' który nie wiele mi tłumacząc powiedział, że on zasadniczo go nie będzie naprawiał tylko jego kolega, bo specjalizuje sie w Asusie. Omówiliśmy raz jeszcze sposób spowodowania awarii, ustaliliśmy wstępnie koszta (oczywiście diagnoza za free), po czym przyszedł do pracy jego kolega. Podobnie, flanela, okular, zakole znaczne, 40 na karku i jeszcze próbnik elektryczny w kieszonce flanelowej i torba z gratami na ramieniu.
Już byłem spokojny. Pasjonaci urodzeni, którzy nie potrafili zrobić zbyt ambitnej strony, ale na bank znają się na swojej robocie. No i się nie pomyliłem. Jak o 15 oddałem kompa, tak o 11 następnego dnia pan zapraszał mnie po jego odbiór.
I uwaga, najważniejsze ze wszystkiego.
!!!!!!!!!!!
Ostatnią rzeczą jaką panowie robią, to WYMIANA elementu uszkodzonego na nowy. Priorytetem dla nich jest NAPRAWA USZKODZONEGO ELEMENTU, dzięki czemu nie zapłaciłem 450-500pln (po sprawdzeniu kosztów w necie u konkurencji) tylko 300pln i 3 miechy gwarancji na usługę.

Walcie tam jak w dym, lepszego serwisu nie znajdziecie. Polecajcie znajomym, i nieznajomym też. Jak dla mnie najwyższa forma obsługi i jakości usług w centralnej Polsce!
MamóT
Emeryt Rady Studentów

Postprzez echelon_ » 2010-11-09, 16:02

Kolejny plusik dla na-no.
Padła mi świetlówka w lapku, sprzęt naprawili w mniej niż 1,5h i zawołali 150zł.
echelon_

Postprzez echelon_ » 2010-11-28, 16:09

I jeszcze jeden plusik.
Niedawno zaczęło padać mi podświetlenie matrycy więc sądziłem, że to ich świetlówka daje ciała. Stwierdzili, że to inwerter który przy padającej świetlówce pracuje na wysokich obrotach. Wymienili za darmo w ciągu paru dni.

Serwisant wspomniał mi, że jeśli ktoś widzi jak na starcie matryca lapka świeci ciut innym kolorem (u mnie to była czerwień) to warto wymienić od razu świetlówkę bo potem poleci i inwerter.

Nie wiem na ile to prawda bo na lapkach się nie znam ale oni wyglądają na takich co na swojej robocie znają się bardzo dobrze.
echelon_

Postprzez sebix » 2015-01-16, 11:30

Jakbym miał już kogoś polecać to może Arvikę - arvika.pl . Oni mi naprawiali niedawno napęd w komputerze i rzeczywiście szybko się wszystkim zajęli, wbili gwarancję i napęd chodzi jak nówka sztuka.
sebix

Powrót do Problemy i porady