UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Zmiana sytuacji materialnej.

Stypendia socjalne, za wyniki w nauce, stypendia dla sportowców, zapomogi, dopłaty

Zmiana sytuacji materialnej.

Postprzez Westert » 2011-12-29, 18:48

Witam. Mój tata stracił pracę, więc zmieniła się moja sytuacja materialna. Chciałbym się więc dowiedzieć jakie dokumenty musiałbym przedstawić w dziekanacie w celu dostania stypendium socjalnego.

Maksimum kwoty od jakiej mogę się ubiegać o stypendium socjalne do 600 złotych na osobę w rodzinie?
Westert

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Zmiana sytuacji materialnej.

Postprzez Ad@m » 2011-12-30, 19:06

Stypendium socjalne przysługuje studentom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, których miesięczny dochód netto na jedną osobę w rodzinie nie przekracza 650 zł
Tu są wnioski i zasady przyznawania http://samorzad.p.lodz.pl/wnioski-do-pobrania
Dostarczasz podanie o przyznanie stypendium socjalnego, wniosek u uwzględnienie zmiany sytuacji materialnej, zaświadczenia ze skarbówki o wysokości dochodów, oświadczenie o nie pobieraniu i nie ubieganiu się o przyznanie świadczeń na innych kierunkach studiów (załącznik nr 7)
Załącznik C, gdzie jeśli nie macie dochodów, z działalności rolnej, wpisujesz przy nazwiskach rodziców i swoim "brak".
To są dokumenty, jeśli Twoi rodzice pracują na umowę o pracę, lub w ogóle nie pracują.
W innym przypadku spis dokumentów znajdziesz w załączniku nr 8.
Ad@m

Postprzez Panika » 2012-01-11, 22:34

Ponoć już nie ma utraty dochodu. A i dochód miesięczny oblicza się inaczej, czy to prawda?
Absolwentka PŁ
Panika

Postprzez evelajna » 2012-03-05, 19:22

Mam podobny problem, z tym że dostaje już stypendium socjalne, ale ostatnio mój tata również stracił pracę. Czy mogę złożyć podanie o zmianę sytuacji materialnej i ubiegać się o większe stypendium?
evelajna

Powrót do Pomoc materialna