UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

stypendium rektora- pytanie

Stypendia socjalne, za wyniki w nauce, stypendia dla sportowców, zapomogi, dopłaty

stypendium rektora- pytanie

Postprzez lenaa » 2012-02-06, 16:37

hej, mam pytanie:

wg regulaminu do obliczania średniej liczą się tylko przedmioty nominalne, a brak z poprzedniego semestru, który teraz zaliczyłam nie. Na webdziekanacie jednak brak ten widnieje w karcie ocen razem z resztą przedmiotów i nie jest wyraźnie oddzielony jako zaległy (tak jak jest np. u kolegi na webdziekanacie EEIA). Czy system w jakiś sposób rozpoznaje czy przedmiot jest "brakiem"? Jak można się domyśleć ten przedmiot obniża mi średnią, a nie chciałabym po zamknięciu systemu znów odwoływać się za pomocą siedmiu podań jak to miało miejsce rok temu, kiedy webdziekanat się pomylił w trochę innej kwestii i w ogóle nie wziął pod uwagę moich ocen. Ew. czy ktoś z samorządu może tu podać jakieś namiary, mail, telefon do osób zajmujących się webdziekanatem, żeby zgłosić ten problem.

dzięki za pomoc
lenaa

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: stypendium rektora- pytanie

Postprzez Tomasz Kłapsia » 2012-02-07, 12:09

Mamy nadzieję że nowa funkcjonalność będzie przyjazna i wygodna w obsłudze. W razie jakichkolwiek pytań lub uwag, prosimy je przesyłać na adres: portal.uczelniany@info.p.lodz.pl . Odbierane są wiadomości nadesłane z politechnicznych adresów poczty elektronicznej.

Możesz jeszcze próbować:
Biuro Obsługi Klienta CK
tel. 28-99 w godz. 8-16
email: bok@p.lodz.pl

Aczkolwiek oni raczej nie zajmują się merytoryką (czyt. ocenami) tylko samym działaniem portalu. A to pewnie jest problem tych, co oceny wpisywali, czyli albo dziekanatu, albo prowadzącego przedmiot.
Emeryt SS PŁ
www.icetique.pl
Tomasz Kłapsia

Powrót do Pomoc materialna