UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Wniosek o stypendium...

Stypendia socjalne, za wyniki w nauce, stypendia dla sportowców, zapomogi, dopłaty

Wniosek o stypendium...

Postprzez weezer » 2012-10-11, 13:26

Witam,
Chciałbym się dowiedzieć co w przypadku kiedy rodzice są po rozwodzie? Do tabeli z jakimi osobami prowadzę gospodarstwo domowe mam wpisać rodzica z którym mieszkam czy jednak obojga? Rodzice mieszkają osobno a obecnie mieszkam i jestem zameldowany tam gdzie mieszka ojciec. Dodam, że legitymację mam jeszcze ze starym adresem (adres matki) a przy zmianie legitki na nowy adres myślę, że się nr indeksu zmieni a we wniosku o stypendium trzeba podać. Dodatkowo wniosek trzeba złożyć do 15 października, czyli nie zdążę już wyrobić nowej. Mogę złożyć wniosek na starą legitkę i najwyżej później zgłosić zmianę nr indeksu czy mam się pożegnać ze staraniem o stypendium?
Pozdrawiam
weezer

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Wniosek o stypendium...

Postprzez Aneta » 2012-10-11, 14:53

1. Rozliczasz się z rodzicem zgodnie w wyrokiem sądu (kto ma sprawować nad Tobą opiekę)
2. Nr indeksu nie zmienia się wraz ze zmianą legitymacji (jeśli jest to ten sam tok studiów)
3. Termin składania jest do końca października
Aneta

Postprzez weezer » 2012-10-11, 16:12

Ad. 1 Pomimo ukończenia 20 lat ciągle jestem pod opieką rodzicielską??
Ad. 3 Na drzwiach w dziekanacie (Wydz. Mechaniczny) było ogłoszenie, że studenci po 1 roku studiów składają kompletne wnioski w dniach 8-15 października.
weezer

Postprzez Aneta » 2012-10-11, 18:39

1. Tak. Ponieważ jeśli się uczysz do 26 roku życia mają obowiązek Ciebie utrzymywać.
2. Na pewno chodziło o stypendium socjalne? Stypendium socjalne i rektora to dwie różne stypendia...
Aneta

Postprzez weezer » 2012-10-12, 11:09

Orzeczenie sądu było takie, że mam być z matką. To co mam zrobić w tej sytuacji? Jak uwzględnie matkę to żegnam się ze stypendium bo jestem jedynakiem i za dużo na głowę mi wyjdzie a pieniędzy i tak nie ma..

P.S Chodzi o stypendium socjalne.
weezer

Powrót do Pomoc materialna