UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

stypendium, zapomoga

Stypendia socjalne, za wyniki w nauce, stypendia dla sportowców, zapomogi, dopłaty

stypendium, zapomoga

Postprzez daruszka » 2012-10-17, 18:54

Witam mam pytanie w zeszłym semestrze dostawałam stypendium socjalne 500 zł w tym roku również kwalifikuję się do ss bez wątpienia ponieważ dochód na osobę nie przekracza nawet 300 zł , ale mam pytanie dotyczące składania papierów do dziekanatu . Tydzień temu zmarła moja mama i teraz nie wiem czy wpisywać ją w te papiery wszystkie potrzebne do dziekanatu i okazywać jej dochód z poprzedniego roku ? czy dochód na rodzinę dzielić na 3 (ja , brat i tata) czy na 4 wliczając moją świętej pamięci mamę?
Czy mogę się ubiegać o jakaś zapomogę finansową ze strony PŁ w związku z ta tragedią ?
A i jeszcze jedno czy kwalifikuję się do stypendium mieszkaniowego jeżeli mieszkam sama w Łodzi lecz płacę miesięcznie 350 zł za mieszkanie spółdzielcze (zapisane tylko na mnie) i wszystkie koszty pokrywam tylko ja ?

ps: Co muszę zrobić aby PŁ zwróciła mi część kosztów z kupna okularów korekcyjnych ?
daruszka

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: stypendium, zapomoga

Postprzez Ad@m » 2012-10-17, 20:15

daruszka napisał(a):Czy mogę się ubiegać o jakaś zapomogę finansową ze strony PŁ w związku z ta tragedią ?
Tak.
daruszka napisał(a):Tydzień temu zmarła moja mama i teraz nie wiem czy wpisywać ją w te papiery wszystkie potrzebne do dziekanatu i okazywać jej dochód z poprzedniego roku ? czy dochód na rodzinę dzielić na 3 (ja , brat i tata) czy na 4 wliczając moją świętej pamięci mamę?
Nie wpisuj. Przynieś świadectwo zgonu.
daruszka napisał(a):A i jeszcze jedno czy kwalifikuję się do stypendium mieszkaniowego jeżeli mieszkam sama w Łodzi lecz płacę miesięcznie 350 zł za mieszkanie spółdzielcze (zapisane tylko na mnie) i wszystkie koszty pokrywam tylko ja ?
Niestety nie. Rozmawialiśmy o tym z byłym już Prorektorem ds. studenckich, powiedział że powinno zostać to zmienione, ale nic w tej kwestii nie zrobiono.
daruszka napisał(a):ps: Co muszę zrobić aby PŁ zwróciła mi część kosztów z kupna okularów korekcyjnych ?
Podanie o zapomogę, faktura i zaświadczenie od okulisty o konieczności noszenia okularów.
Ad@m

Re: stypendium, zapomoga

Postprzez daruszka » 2012-10-17, 21:12

dzięki wielkie
daruszka

Powrót do Pomoc materialna