UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

jednoosobowa działąlnośc gospodarcza

Stypendia socjalne, za wyniki w nauce, stypendia dla sportowców, zapomogi, dopłaty

jednoosobowa działąlnośc gospodarcza

Postprzez Kasiaa » 2012-10-25, 15:22

Witam,
Mam pewien problem i mam nadzieje ze pomożecie mi go rozwiązać. Kompletnie pogubiłam się w załatwianiu tego stypendium. Cały czas myślałam ze moj ojciec pracował zatrudniony, i powiedziałąm tak w dziekanacie. Pani kazała mi przynieść zaświadczenie od pracodawcy (zał.D). Teraz się okazało ze ojciec będąc za granicą pracował jako jednoosobowa działalność gospodarcza... Czym mam zastąpić ten druk? Proszę o pomoc

P.S
jeszcze jedno pytanie, czy studenci drugiego roku mogą składać podania przez cały rok akademicki? Czy jeżeli nie zdążę do końca miesiąca to wszystko przepada?
Kasiaa

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: jednoosobowa działąlnośc gospodarcza

Postprzez marcin9 » 2012-10-25, 20:30

Potrzebujesz wzór B :)
Wiem, ze mozesz skladac w listopadzie ale nie dostaniesz wtedy pieniedzy za październik.
marcin9

Re: jednoosobowa działąlnośc gospodarcza

Postprzez Ad@m » 2012-10-25, 20:41

Możesz składać przez cały rok, ale dostaniesz pieniądze od miesiąca w którym składałaś.
Ad@m

Powrót do Pomoc materialna