UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Zapomoga

Stypendia socjalne, za wyniki w nauce, stypendia dla sportowców, zapomogi, dopłaty

Zapomoga

Postprzez suzuke » 2012-11-16, 20:13

Siema,
Mam kilka pytan: ostatnio skladalem podanie o zapomge w dziekanacie, pani w okinku mi je przyjela i powiedziala ze przekaze odpowiedniej osobie w poniedzialek bo w weekendy nie pracuje ( ja studiuje zaocznie)
za tydzien czy dwa zadzwonila ta pani i powiedziala ze cos jest zle zebym wydrukowla inne podanie z jakims kodem kreskowym czy cos, i jakas decyzja samorzadu musi byc, nie zrozumialem jej dokladnie bo bylem akurat w pracy i jechalem autem. Tylko teraz tak, w webdziekanacie nie ma zadnego podania do wydruku, a z tej strony "http://www.samorzad.p.lodz.pl/index.php/zapomogi-oraz-odwoania" nie moge pobrac, wiec gdzie znajde takie podanie i gdzie mam z nim isc?
suzuke

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Powrót do Pomoc materialna