UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

stypendium rektora po obronie

Stypendia socjalne, za wyniki w nauce, stypendia dla sportowców, zapomogi, dopłaty

stypendium rektora po obronie

Postprzez vl618 » 2013-01-17, 21:01

Witajcie.
Wydaje mi się że kiedyś na forum był na ten temat wątek jednak mimo prób nie znalazłem.

Czy jeśli bronię się w styczniu a od marca kontynuuję studia na drugim stopniu to jest jakaś szansa otrzymania lutowej raty stypendium rektora dla najlepszych studentów?
Dziekanat nie wie, biuro karier też rozkłada ręce. W terminie styp dostać nie możemy bo wygasa status studenta ale może w marcu jest szansa po jakimś działaniu na wyrównanie raty?
Proszę o informacje jeśli ktoś może pomóc.
vl618

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: stypendium rektora po obronie

Postprzez Panika » 2013-01-17, 21:51

Nie, w marcu zaczynasz nowe studia, z czystą kartą.
Możesz je dostać, jeśli obronisz się pierwszego lutego. Jeśli w styczniu to za luty stypendium nie przysługuje. Prawnie nie jesteś już studentem w miesiącu lutym.
Absolwentka PŁ
Panika

Postprzez Tomasinho » 2013-05-12, 14:59

Ja mam trochę inne pytanie. Mam stypendium rektora i jest to mój ostatni semestr studiów. Czy jeżeli obronię się we wrześniu, a nie w lipcu to dostanę stypendium za lipiec, sierpień i wrzesień??

Pozdrawiam
Tomasinho

Postprzez Warzyf » 2013-05-12, 16:58

SR jest wypłacane do czerwca (lub lipca, w zależności od decyzji władz), w sytuacji, gdy posiadasz jeszcze status studenta (przed obroną).
Transport WEEIA 2009
AiR WM 2010
Warzyf
Moderator

Postprzez myska » 2013-05-26, 19:27

Tomasinho napisał(a):Ja mam trochę inne pytanie. Mam stypendium rektora i jest to mój ostatni semestr studiów. Czy jeżeli obronię się we wrześniu, a nie w lipcu to dostanę stypendium za lipiec, sierpień i wrzesień??

Pozdrawiam

Po obronie nie jesteś już studentem. W ogóle zresztą jak złożysz pracę to chyba już kończysz studia :)
myska

Powrót do Pomoc materialna