UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

brak daty wypłaty stypendium.

Stypendia socjalne, za wyniki w nauce, stypendia dla sportowców, zapomogi, dopłaty

brak daty wypłaty stypendium.

Postprzez agnieszka em » 2013-04-10, 19:01

Witam serdecznie , jestem studentką pierwszego roku. Pisze z takim pytaniem ponieważ otrzymuje stypendium socjalne . Zazwyczaj 5 dni przed wypłatą stypendium wyświetlała mi się data i suma wypłaty. Teraz niestety wpisuje datę i nic się nie pokazuje , do skasowały mi się wcześniejsze wypłaty stypendium widocznie są jedynie te od lutego . Nie wiem czy mam się niepokoić czy po porostu jakiś błąd w systemie ? W miesiącu marzec otrzymałam wpłatę na koncie .Dodam jeszcze,że mam niezaliczone dwa przedmioty ,ale to chyba nie ma żadnego wpływu ?
agnieszka em

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: brak daty wypłaty stypendium.

Postprzez Ad@m » 2013-04-10, 20:27

To nie jest żaden błąd. Po semestrze system zeruje wypłaty na webdziekanacie.
W tym miesiącu nie pojawiła się jeszcze data przelewu, pojawi się pewnie w przyszłym tygodniu. Wypłata w tym miesiącu jest zaplanowana na 22. Opóźnienie to jest związane ze stypendium rektora.
Ad@m

Re: brak daty wypłaty stypendium.

Postprzez agnieszka em » 2013-04-10, 21:38

Dziękuje za odpowiedź :)
agnieszka em

Powrót do Pomoc materialna