UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Stypendium Rektora - ilość osób

Stypendia socjalne, za wyniki w nauce, stypendia dla sportowców, zapomogi, dopłaty

Stypendium Rektora - ilość osób

Postprzez Dante93 » 2014-09-03, 15:00

Witam.
Mam pytanie odnośnie Stypendium rektora.
W regulaminie samorządu wyczytałem że otrzymuje go 10% najlepszych studentów danego kierunku.
To znaczy ze studiując elektrotechnikę, gdy na 1 roku miałem 90 osób na kierunku to otrzymuje go 9 osób.
Ale jak to jest ze stypendium za 2 i 3 rok, gdy np. na 2 roku jest już około 54 osób. Stypendium otrzymuje wtedy tylko 10% z ilości osób na danym roku, czyli 5 osób (czy zaokrągli wtedy do 6 osób), czy też z ilości początkowej studentów z 1 roku.

Pozdrawiam
Dante93

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Stypendium Rektora - ilość osób

Postprzez Ad@m » 2014-09-03, 16:22

Dostaje 10% kierunku (czyli licząc wszystkich studentów wszystkich lat łącznie). Jeśli są 54 osoby to dostanie 5 osób. Liczbę osób ustala się na ostatni dzień sesji.
Ad@m

Powrót do Pomoc materialna