UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Stypendium socjalne

Stypendia socjalne, za wyniki w nauce, stypendia dla sportowców, zapomogi, dopłaty

Stypendium socjalne

Postprzez dragon155 » 2014-09-29, 19:26

Będzie jakieś ogłoszenie na stronie samorządu na temat stypendiów socjalnych? Mam na myśli to gdzie składać wnioski albo sprawdzać ich kompletność? Wiem, że jeśli wcześniej nie składałam nic takiego muszę zanieść swój nr konta do Kwestury. Mam to zrobić zanim złoże wniosek czy później?
dragon155

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Stypendium socjalne

Postprzez Ad@m » 2014-09-29, 20:00

Po co ma być ogłoszenie na stronie samorządu?
Wniosek o socjalne składasz w dziekanacie swojego wydziału. Kompletność sprawdzi osoba przyjmująca wniosek. Na niektórych wydziałach jest praktyka składania wniosków w WRSach i dopiero oni zanoszą to do dziekanatu. Jak jest u Ciebie, to musisz sprawdzić. Zapytaj się w dziekanacie po prostu. Na BiNoŻu pracują w dziekanacie miłe osoby (przynajmniej te które znam).
Numer składasz jak najszybciej. Nie musi to być przed złożeniem ale jak dostaniesz stypendium a numeru nie będzie, to na miesiąc będziesz miał kasę wstrzymaną.
Ad@m

Powrót do Pomoc materialna