UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Umowa zlecenie - co wpisać do wniosku?

Stypendia socjalne, za wyniki w nauce, stypendia dla sportowców, zapomogi, dopłaty

Umowa zlecenie - co wpisać do wniosku?

Postprzez Nefarious19 » 2014-10-25, 15:02

Hej, witam wszystkich serdecznie. Mam mały problem. W tamte wakacje pracowałem w agencji pracy tymczasowej we i dostałem 3 umowy zlecenie na okresy 15 dni, 15 dni i miesiąc. Nie mam tych umów już bo gdzieś je wcieło ale mam zaświadzenie ze skarbówki że dochód był więc moje pytanie jest takie:

Jakie dokumenty mam dodać do stypendium żeby było dobrze? Bo serio mówiąc to oprócz tego zaświadczenia ze skarbówki to nie mam nic co by potwierdziło że tam pracowałem... mam do nich iść i poprosić o jakiś dokument potwierdzający czy coś? Proszę o pomoc bo tylko to mnie teraz blokuje przed złożeniem stypendium gdyż już wszytkie inne zaświadczenia mam.

Dziękuje z góry :)
Nefarious19

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Umowa zlecenie - co wpisać do wniosku?

Postprzez Ad@m » 2014-10-25, 15:45

Dokumenty następujące: Zaświadczenie z US, zaświadczenie od pracodawcy i zaświadczenie z ZUS o wysokości składek na ub. zdrowotne.
Jeśli to były zlecenia, to również wniosek o zmianę sytuacji materialnej, gdyż dochód ten jest utracony.
Ad@m

Postprzez Nefarious19 » 2014-10-25, 15:55

Ad@m napisał(a):Dokumenty następujące: Zaświadczenie z US, zaświadczenie od pracodawcy i zaświadczenie z ZUS o wysokości składek na ub. zdrowotne.
Jeśli to były zlecenia, to również wniosek o zmianę sytuacji materialnej, gdyż dochód ten jest utracony.

Dzięki za szybką odpowiedź :) Czyli od pracodawcy mam wziąć uzupełniony załącznik D?
Nefarious19

Postprzez Ad@m » 2014-10-25, 16:26

Tak.
Ad@m

Powrót do Pomoc materialna