UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

stypendium socjalne od pierwszego semestru

Stypendia socjalne, za wyniki w nauce, stypendia dla sportowców, zapomogi, dopłaty

stypendium socjalne od pierwszego semestru

Postprzez selo » 2007-10-20, 16:52

Czy trzeba złożyć jakieś specjalne podanie (jak tak to jakie i do kogo) aby otzymywać stypendium socjalne od pierwszego semestru? Dowiedziałem się od Komisji Stypendialnej, że znajde potrzebne dla mnie informacje w Załączniku nr 8- tam są podane tylko wymagane dokumenty, a informacji dla mnie przydatnej albo nie znalazłem albo jej nie ma.

Z góry dzięki za wszelkie pomocne odpowiedzi.

PS. Czy ktoś z Was otrzymał stypendium od pierwszego semestru?
selo

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Postprzez Rafał Wegner » 2007-10-20, 17:04

Żeby otrzymać stypendium socjalne na pierwszym semestrze należy skompletować wszystkie wymagane dokumenty i złożyć podanie do Odwoławczej Komisji Stypendialnej (za pośrednictwem właściwego dziekanatu). Należy ponadto być w bardzo trudnej sytuacji materialnej.

Podanie do OKS można ściągnąć ze strony SS PŁ z zakładki "Stypendia".

Pozdrawiam
Odwoławcza Komisja Stypendialna
Wydziałowa Komisja Stypendialna wFTIMS
Rafał Wegner

Re: stypendium socjalne od pierwszego semestru

Postprzez orielpack » 2015-02-06, 6:44

potrzebne dla mnie informacje ?
GamesOver
orielpack

Powrót do Pomoc materialna