UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Studia II st rekrutacja zimowa

Tutaj maturzyści i inne osoby zainteresowane studiami na Politechnice Łódzkiej mogą zadawać wszelkie pytania na jej temat

Studia II st rekrutacja zimowa

Postprzez daruszka » 2014-01-15, 20:05

Witam mam pytanie jakie mam możliwości rekrutowania się na PŁ ( studia II st magistersie) w sesji zimowej ?
daruszka

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Studia II st rekrutacja zimowa

Postprzez dreamGlRL » 2014-01-15, 20:58

http://www.p.lodz.pl/rekrutacja,menu338 ... _index.htm

Znalezienie tego linka zajęło mi mniej czasu niż napisanie tego posta. Google nie boli.
dreamGlRL

Postprzez daruszka » 2014-01-16, 16:08

Tak Tak wiem , byłam już wiele razy na tej stronie, lecz chciałabym dowiedzieć się bezpośrednio o rekrutacje przeprowadzaną we wrześniu, a nie teraz od końca stycznia .Nie ma nigdzie rozdzielenia na nabór zimowy i letni. A jak sama nazwa nagłówka podesłanej strony mówi : STUDIA DRUGIEGO STOPNIA ROZPOCZYNAJĄCE SIĘ W LUTYM 2014 . Tak więc można było troszeczkę więcej czasu poświęcić na czytanie ze zrozumieniem mojego pierwszego postu niż marnować czas na szukanie w wszechwiedzącym Google :D
daruszka

Postprzez Ad@m » 2014-01-16, 17:32

To zależy na jaki kierunek. Większość kierunków rozpoczyna się w semestrze letnim.
Ad@m

Postprzez daruszka » 2014-01-16, 17:38

No właśnie niestety wiem . Ze znalezieniem kierunków zaczynających się w sem letnim nie ma problemu istnieje wiele spisów tego typu , gorzej jeżeli chodzi o semestr zimowy . Nigdzie nie można znaleźć konkretnej i rzetelnej inf z wypisanymi wydziałami i kierunkami dostępnymi na II stopniu w semestrze zimowym na PŁ
daruszka

Postprzez Ad@m » 2014-01-16, 21:38

A o jakim kierunku myślisz? Na pewno OiZ otwiera rekrutację.
Ad@m

Postprzez dreamGlRL » 2014-01-17, 1:40

Napisałaś wyraźnie:
Witam mam pytanie jakie mam możliwości rekrutowania się na PŁ ( studia II st magistersie) w sesji zimowej?

Sesja zimowa zaczyna się już w tym miesiącu, więc założyłam, że chcesz się rekrutować na studia zaczynające się od semestru letniego. Jak Ty sobie wyobrażasz rekrutację w lutym na semestr rozpoczynający się w PAŹDZIERNIKU?

PS. Znalazłam przyczynę nieporozumienia. Twoje pytanie powinno brzmieć:
Witam mam pytanie jakie mam możliwości rekrutowania się na PŁ ( studia II st magisterskie) na semestr zimowy?

Widzisz różnicę?
dreamGlRL

Powrót do Rekrutacja na Politechnikę Łódzką