UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Automatyka i robotyka a Informatyka

Tutaj maturzyści i inne osoby zainteresowane studiami na Politechnice Łódzkiej mogą zadawać wszelkie pytania na jej temat

Automatyka i robotyka a Informatyka

Postprzez mato12408 » 2014-06-02, 15:32

Witam, chciałbym studiować na PŁ i mam pytanie, właściwie problem związany z wyborem studiów. Czy mógłby ktoś mi doradzić co lepiej wybrać automatykę i robotykę na wydziale mechanicznym czy informatykę na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki. Jakie macie wrażenia i opinie o tych dwóch kierunkach.
mato12408

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Automatyka i robotyka a Informatyka

Postprzez student Ka » 2014-06-10, 9:17

Ja co prawda studiuję Elektronikę, ale mogę Ci doradzić żebyś wybrał Informatykę. Widziałeś ile jest ofert pracy związanych z programowaniem? Rynek cały czas jest nienasycony i długo jeszcze nie będzie w dobie dzisiejszej wszechobecnej informatyzacji.
student Ka

Re: Automatyka i robotyka a Informatyka

Postprzez kujon » 2014-06-11, 22:52

Wybierz to co cie interesuje a nie to na co "niby" jest parcie. Zauważ że większość ogłoszeń o programistów stoi nawet po pół roku albo i rok, Nie dlatego że jest mało ludzi chętnych tylko dlatego że reprezentują oni śmieszny poziom. Rób co lubisz a prace znajdziesz.
kujon

Powrót do Rekrutacja na Politechnikę Łódzką