UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Rekrutacja na WM po Budownictwie

Tutaj maturzyści i inne osoby zainteresowane studiami na Politechnice Łódzkiej mogą zadawać wszelkie pytania na jej temat

Rekrutacja na WM po Budownictwie

Postprzez kkkrisss » 2014-06-22, 17:05

Cześć
Jestem inżynierem budownictwa na innej uczelni państwowej, teoretycznie patrząc po wymaganiach mógłbym podjąć studia II stopnia na Wydziale Mechanicznym (AiR/MiBM) znacie może kogoś kto miał podobny przypadek i dał radę? Praca w budownictwie jednak kompletnie mnie nie interesuje, ten kierunek okazał się błędem.. Chyba PŁ zezwalając na przyjmowanie absolwentów innych kierunków ma tego świadomość. Za każda wypowiedź dziękuję!!
kkkrisss

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Rekrutacja na WM po Budownictwie

Postprzez temporary » 2014-06-27, 10:25

Ciężko powiedzieć. Trzeba porozmawiać z dziekanem, ale najpierw musisz przejść przez zacne grono naszych Pań z dziekanatu. Nie pomogę Ci zbytnio, ale powiem tak lepiej zastanów się czy chcesz studiować na naszym wydziale :) MiBM i Energetyka to dwa najcięższe kierunki na tym wydziale, tak mówią nasi profesorowie. Nie wiem jak jesteś ogarnięty z mechanicznych przedmiotów, ale jeśli nie miałem mechaniki płynów, podstaw konstrukcji maszyn, teoria mechanizmów itd to będzie Ci naprawdę bardzo ciężko wszystko ogarniać od początku.
temporary

Powrót do Rekrutacja na Politechnikę Łódzką