UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Wyniki matur

Tutaj maturzyści i inne osoby zainteresowane studiami na Politechnice Łódzkiej mogą zadawać wszelkie pytania na jej temat

Wyniki matur

Postprzez kaska4410 » 2014-06-27, 0:45

Jak tam wyniki matur ile będziecie mieć punktów i gdzie składacie papiery? Myślicie ze progi pójdą w dół przez matmę rozszerzoną? Pisze bo chciałam się zorientować jakie mam szanse na budownictwo i gospodarkę przestrzenną w tym roku... :)
kaska4410

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Wyniki matur

Postprzez temporary » 2014-06-27, 10:26

Budownictwo najbardziej przereklamowany kierunek... Nie pchajcie się tam. Wybierając kierunek patrzcie co będzie się działo za 5 lat. Na chwile obecną widzicie jak autostrady stoją w budowie, firmy bankrutują, nawet te największe. Nie nakłaniam do niczego, ale ja też prawie popełniłem ten błąd. Pozdrawiam.
temporary

Postprzez grun1 » 2014-06-30, 12:42

No właśnie też mnie to zastanawia...
Wielu uczniów liczyło na dość dobre wyniki matur.
Sam napisałem mat rozszerzoną na niecałe 40 % i zastanawiam się czy dostane na informatykę ( ftims ).
Wszyscy mówią że biorą każdego ja nie jestem do końca przekonany z tym stwierdzeniem.
grun1

Postprzez Flurrih » 2014-06-30, 13:50

To też zależy od wyniku z j. angielskiego oraz dodatkowego przedmiotu. W zeszłym roku jeżeli się nie mylę ostatnia osoba z listy na Infe na ftims miała 388 punktów. W tym roku matura była o wiele trudniejsza niż ta w zeszłym. Średnia z rozszerzonej maty jest o 12% niższa więc można wywnioskować że ten próg będzie w tym roku niższy. Ja napisałem rozszerzoną mate na 48% i rozszerzonego angola na 73% po przeliczeniu daje mi to z tego co pamiętam 386pkt więc mam nadzieje ze się również na infe dostane ;) Powodzenia
Flurrih

Powrót do Rekrutacja na Politechnikę Łódzką