UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

List

Tutaj maturzyści i inne osoby zainteresowane studiami na Politechnice Łódzkiej mogą zadawać wszelkie pytania na jej temat

List

Postprzez ForeverAgo » 2014-08-01, 13:40

Witam. Dostaliście już listy z informacją że zostaliście przyjęci? Szczególnie interesuje mnie czy zostały już one wysłane z Wydziału Mechanicznego.
Na moim koncie w e-rekrutacji nieznacznie został przekręcony mój adres (myślę że jednak nie powinno być problemu z dotarciem listu). Mimo wszystko wolę się jednak upewnić czy ktoś z WM już go dostał czy nie. Z góry dzięki za odpowiedź!
ForeverAgo

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: List

Postprzez Ad@m » 2014-08-02, 1:06

Jak masz przekręcony adres, to skontaktuj się z dziekanatem puki kobitki nie mają masy roboty.
Ad@m

Postprzez ForeverAgo » 2014-08-05, 21:23

List otrzymałam bez problemu, a że kto pyta nie błądzi mam pytanie dotyczące jego zawartości. :)

Immatrykulację mam 26 września. W dalszej części listu znajduje się informacja, że zajęcia rozpoczynają się 29.09 według planu i list grup wywieszonych na tablicy ogłoszeń. Natomiast na dole listu jest napisane: "Dzień 29.09.2014 r. - dzień dziekański - odbiór legitymacji, obecność obowiazkowa".
Dzień dziekański (z tego co zdążyłam już wyczytać) to dzień wolny od zajęć więc zastanawia mnie czy 29-tego odbędą zajęcia czy idziemy tylko po legitymację?
ForeverAgo

Postprzez Ad@m » 2014-08-06, 20:45

W takim razie idziesz 26 na immatrykulację, a potem 29 po legitymację. Jeżeli jest dniem dziekańskim, to poza tym nie masz zajęć.
Ad@m

Powrót do Rekrutacja na Politechnikę Łódzką