UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Pytanie o legitymację

Tutaj maturzyści i inne osoby zainteresowane studiami na Politechnice Łódzkiej mogą zadawać wszelkie pytania na jej temat

Pytanie o legitymację

Postprzez paulinapolitechnika » 2014-08-01, 21:40

Chciała bym się dowiedzieć jak dokładnie mam wypisać przelew by zapłacić za legitymacje studencka gdyż nie mogę nigdzie tego znaleźć. W liście mam podany indywidualny nr konta bankowego. Proszę o jak najszybszą i zrozumiałą odpowiedź. Pozdrawiam:)
paulinapolitechnika

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Pytanie o legitymację

Postprzez Ad@m » 2014-08-02, 1:05

Widzę że jesteś z Chemicznego.
Nie ma znaczenia co wypełnisz. Adres do Żeromskiego 116 90-924 Łódź. Numer konta masz w liście, w tytule opłata za legitymację czy coś w ten deseń. Numer jest indywidualny. Kwestura zaksięguje wpływ na Twoim koncie a system pieniądze weźmie na opłatę która jest oznaczona jako najważniejsza (za moich czasów płaciło się jeszcze za indeks i ubezpieczenie trzeba było do września zapłacić).
Ad@m

Postprzez kapc94 » 2014-08-06, 21:44

Za ubezpieczenie płaciło się jeszcze rok temu, więc jestem prawie pewny, że będzie to konieczne i teraz. Z tym że nie musi to być koniecznie ubezpieczenie oferowane przez PŁ bodaj we współpracy z PZU. Można wykupić prywatne OC na całą Polskę w dowolnej firmie ubezpieczeniowej, ew. takie ubezpieczenia dostępne są z kartami Euro26 bądź ISIC (co istotne jeśli ktoś jest sportowcem i zamierza wstąpić do AZS, bo karty członkowskie AZS są kartami ISIC). Nie wiem, jak to wygląda na innych wydziałach i jednostkach uczelnianych i czy coś się w tej kwestii nie zmieniło, ale na IFE rok temu potwierdzenie posiadania ubezpieczenia potrzebne było by otrzymać legitymację.
kapc94

Postprzez Ad@m » 2014-08-06, 22:18

Tak jest wszędzie. Trzeba mieć OC. Ale jak jest sierpień a g... wiadomo o ubezpieczeniu na nowy semestr. Może się okazać że każą wam zapłacić w połowie września.
Z resztą olejcie to pie.... PZU. Wczoraj mi powiedzieli że nie oddadzą mi kasy za potłuczone szkło, bo nie trwają teraz zajęcia dydaktyczne i nie mam prawa przebywać w laboratorium... To jest chore.
Ad@m

Postprzez kapc94 » 2014-08-07, 0:10

Jak rok temu sprawdzałem, bodajże karta Euro26 wychodziła taniej a dawała jeszcze jakieś zniżki w różnych miejscach.
kapc94

Powrót do Rekrutacja na Politechnikę Łódzką