UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Odwołanie od wyników rekrutacji

Tutaj maturzyści i inne osoby zainteresowane studiami na Politechnice Łódzkiej mogą zadawać wszelkie pytania na jej temat

Odwołanie od wyników rekrutacji

Postprzez kusak » 2015-02-28, 20:52

Witajcie.
Brałem udział w ostatniej rekrutacji na studia drugiego stopnia z myślą o rozpoczęciu wieczorowych studiów na kierunku Architektura. Dziennych w ogóle nie brałem pod uwagę ponieważ pracuję.
Niestety nie otworzono w ogóle tego kierunku w trybie wieczorowym - a więc moja aplikacja została odrzucona.
Na studia dzienne miejsc było 120, natomiast osób przyjętych jest 111. A więc mamy jeszcze 9 wolnych miejsc.
W związku z powyższym czy mogę ubiegać się o przyjęcie na studia dzienne? Jeśli tak, jak? Podanie do dziekana, sekcji rekrutacji?

Pozdrawiam, Dominik
kusak

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Odwołanie od wyników rekrutacji

Postprzez kasztan00126 » 2015-02-28, 21:22

Zadzwoń do dziekanatu. Ale wydaje mi się, że będzie tak jak na s1 jak były wolne miejsca. Szło się do dziekanatu i tyle.
kasztan00126

Postprzez kusak » 2015-03-02, 21:52

Dzięki za odpowiedź.
Ruszyłem do dziekanatu - niestety Pani powiedziała mi, że "nie da się". Jak rekrutacja zamknięta to zamknięta.
Pełen nadziei pobiegłem do sekcji rekrutacji i tam bardzo miłe Panie, bardzo zdziwione tym co usłyszałem w dziekanacie, poleciły mi spisać na prędce podanie o przyjęcie na studia w związku z nie uruchomieniem wybranego przeze mnie kierunku. Jutro ma być odpowiedź, ale zapewniały, że nie powinno być problemów bo moja punktacja odpowiada warunkom przyjęcia na dzienne.

Pozdrawiam, Dominik.
kusak

Postprzez ambrose » 2015-03-31, 14:08

Mam pytanie (może dla nie których głupie ale musze sie upewnic) złożyłem papiery i zostałem przyjęty na zarządzanie jednak wybrałem inną szkołę a ostatnio przyszedł list ze mam zapłacic za 1
smart lover
ambrose

Powrót do Rekrutacja na Politechnikę Łódzką