UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Co oznacza brak rejestracji???

Forum studentów kierunku Architektura i Urbanistyka

Co oznacza brak rejestracji???

Postprzez nady183 » 2015-03-08, 10:54

Ostatnio na swoim profilu na Webdziekanacie zauważyłam status jako : brak rejestracji. Co to oznacza?
Jestem aktualnie na ostatnim sem studiów niest. inżynierskich architektury. Mam zaliczone wszystkie przedmioty, nie zdazyłam jednak z pracą inż. Nie składałam zadnych podań do dziekanatu. Słyszałam ze dziekan automatycznie przerzuci na powtarzanie płatne semestru dyplomowego.
Czy dziekanat czeka na jakieś podanie? Jeśli tak to na jakie, jest jakis wzór? Czy nie jest juz za późno na jakiekolwiek działania? Bardzo się martwie, prosze o pomoc....
nady183

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Co oznacza brak rejestracji???

Postprzez kasztan00126 » 2015-03-08, 16:44

Mogę Ci powiedzieć jak to u mnie na Mech wygląda. Też jestem na 7 sem wszystko zaliczone ale musiałem złożyć podanie o powtarzanie sem dyplomowego. W innym przypadku dziekan skreślił by mnie tak mi babeczka w dziekanacie powiedziała.
kasztan00126

Powrót do Architektura i Urbanistyka