UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

ARCHIFIESTA 5

Forum studentów kierunku Architektura i Urbanistyka

ARCHIFIESTA 5

Postprzez olbin » 2009-11-20, 13:50

Uwaga! Zbliża się kolejna, już 5. edycja Archifiesty!

Początki imprezy sięgają 2005 roku, kiedy to grupa studentów kierunku Architektura i Urbanistyka Politechniki Łódzkiej postanowiła zorganizować wernisaż prac wykonanych podczas wakacyjnego pleneru rysunkowego, jednocześnie nadając wydarzeniu nazwę ARCHIFIESTA.
ARCHIFIESTA odniosła sukces, stając się wydarzeniem cyklicznym, skupiającym wokół siebie coraz większe grono osób - studentów, wykładowców, oraz władze uczelni.
Tradycja ARCHIFIESTY kontynuowana jest co roku w niezmienionej formie koncertu i zabawy w klubie studenckim Futurysta, poprzedzonych wernisażem prac plenerowych wykonanych przez studentów po pierwszym roku nauki.
Od 2008 roku ARCHIFIESTA posiada również swój wkład w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki przyjaźni z Wydziałem Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej, prace plenerowe wykonane przez studentów Architektury wybrane w drodze konkursu podczas wernisażu, uczestniczą w licytacji, z której zyski kierowane są na rzecz WOŚP.
W tym roku ARCHIFIESTA obchodzi swój 5. jubileusz i z tej właśnie okazji została objęta zaszczytnym patronatem Rektora PŁ Wojciecha Wolfa, a swoją obecność zapowiedzieli m.in. posłowie ziemi łódzkiej oraz przedstawiciele władzy miejskiej i wojewódzkiej.
[/b]

Harmonogram:
25.11.2009.....godzina 18.....Sala Widowiskowa PŁ (al. Politechniki 3a).....wernisaż prac plenerowych studentów IAiU oraz koncert zespołu Walking Jazz Band.....godzina 20.30.....Klub Studencki Futurysta (al. Politechniki 7).....impreza pod hasłem KICZ (stroje KICZowate mile widziane), koncerty - Public Relations oraz Krzysztof Jankowski!!

[b]SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Avatar użytkownika
olbin
 
Posty: 40
Dołączył(a): 2009-06-16, 16:31
Lokalizacja: Łódź

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Re: ARCHIFIESTA 5

Postprzez olbin » 2009-11-20, 13:59

Bilety na ARCHIFIESTĘ do nabycia u Emilki, Karoliny, Natalii i Karoliny z 2. roku, Kasi (u mnie) i Patryka z 1. roku (studia 2. stopnia), oraz u pani Kropki.

W razie gdyby ktoś miał problemy ze znalezieniem nas, piszcie: kasia.olbinska@gmail.com.

KICZ!
Avatar użytkownika
olbin
 
Posty: 40
Dołączył(a): 2009-06-16, 16:31
Lokalizacja: Łódź


Powrót do Architektura i Urbanistyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron