UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

SYLWESTER STUDENCKI 2009 Praga Paryż Amsterdam

To wszystko, co nie nadaje się nigdzie indziej.

SYLWESTER STUDENCKI 2009 Praga Paryż Amsterdam

Postprzez MasterTur » 2009-11-22, 20:25

www.mastertur.eu


Praga Paryż Amsterdam
28 grudzień 2009 - 3 styczeń 2010


ZAPRASZAMY NA SYLWESTROWY WYJAZD DO PARYŻA ZE ZWIEDZANIEM EUROPEJSKICH STOLIC

Wyjazd organizowany przy współpracy z licencjonowaną firmą turystyczną Mark Trawel (licencja Z/33/2006) jak również w koordynacji z Samorządami Studenckimi Uczelni w Krakowie, Katowicach i Warszawie


Program wyjazdu

I dzień WYJAZD (28/29 grudzień, poniedziałek/wtorek)
Zbiórka uczestników i wyjazd: Warszawa 19.00 (parking przed PKiN), Kraków 23.00 (Dworzec Główny PKS, stanowisko G , Katowice 0.30 (plac przed dworcem PKP, ul. św. Andrzeja), Wrocław 4.00 (plac przed dworcem PKS). Postoje na trasie na posiłek (indywidualnie).

II dzień PRAGA (29 grudzień, wtorek)
Przekroczenie granicy Kudowa / Nachod. Poranna toaleta przed Pragą (możliwość skorzystania z prysznica – odpłatnie około 50 Koron Czeskich), czas na posiłek i odpoczynek. Przyjazd do Pragi w godzinach przedpołudniowych. Zwiedzanie stolicy Czech z licencjonowanym przewodnikiem: kompleks Hradczan (zamek, Katedra św. Wita, Pałac Prezydencki). Ponadto w programie zwiedzanie praskiej Lorety, Małej Strany, kościoła św. Mikołaja, Mostu Karola, starówki z pomnikiem Husa, wieża zegarowa, czas wolny na indywidualne zwiedzanie, zakup pamiątek i posiłek. Przejazd metrem do dzielnicy Zlicin. Zakupy w hipermarkecie Tesco, czas wolny na toaletę i posiłek. Wyjazd z Pragi w godzinach wieczornych. Nocny przejazd przez Czechy, Niemcy, Francję (Pilzno, Rozvadov, Nurnberg, Sarbrucken, Reims około 1100 km).

III dzień PARYŻ (30 grudzień, środa)
Przyjazd do hotelu i zakwaterowanie. Hotel Etap lub Ambiance około 20 km pod Paryżem w miejscowości La Queue en Brie. Czas na posiłek i odpoczynek (około 1,5 godziny). Wyjazd na zwiedzanie miasta: Zwiedzanie muzeum Luwru (wstęp i zwiedzanie indywidualne, około 2 godziny. Koszt: osoby do 26 roku życia gratis za okazaniem legitymacji lub dowodu osobistego, pozostali 9 €). Czas wolny w ogrodach Tuileris. Obiadokolacja w restauracji Flunch lub Self (indywidualnie); koszt od 6,50 € do 10,00 €. Galeria La Fayette (panorama Paryża z tarasu widokowego), Opera Garnier. Przejście przez Plac Vandome (Hotel Ritz), na Plac Concorde. Spacer wzdłuż Pól Elizejskich pod Łuk Triumfalny (Place Charles de Gaulle Etoile). Przejście na Plac Trocadero (najpiękniejszy widok na Pola Marsowe i Wieżę Eiffla). Godzinny rejs statkiem po Sekwanie z przewodnikiem multimedialnym w języku polskim (koszt indywidualny 11 €). Powrót do hotelu w późnych godzinach nocnych.

IV dzień PARYŻ (31 grudzień, czwartek)
Wyjazd do hipermarketu na zakupy, następnie około godziny 1030 wyjazd na zwiedzanie Paryża; muzeum perfum firmy Fragonard. Możliwość zakupu oryginalnych francuskich perfum. W godzinach popołudniowych zwiedzanie objazdowe z licencjonowanym przewodnikiem: Plac Concorde, Pola Elizejskie, Dzielnica XXI wieku La Defonse, Luwr, Katedra Notre - Dame, dzielnica łacińska; Paryska Sorbona, Panteon, Ogrody Luksemburskie, Pałac i Kościół Inwalidów, Pola Marsowe, Wieża Eiffla. Przejazd na Bulwar Clichi; wejście na Monmartre, zwiedzanie Bazyliki, Sacre – Coeur, Plac Pigalle, Moulin Rouge. Czas wolny na posiłek w restauracji Flunch (indywidualnie; zestaw obiadowy od 6,50-10 €). Przejazd na Plac Trocadero, Pola Marsowe i Wieża Eiffla. Sylwester i przywitanie Nowego Roku na Placu Trocadero pod Wieżą Eiffla. Powrót do hotelu po zakończeniu imprezy sylwestrowej.

V dzień PARYŻ (1 styczeń, piątek)
Pobudka. Spakowanie się i wyjazd autokarem do Paryża około 1100. Na życzenie grupy możliwy będzie wjazd na Wieżę Eiffla, (koszt 12 € - indywidualna opłata uczestników). Czas wolny na wieży, panorama miasta. Spacer brzegiem Sekwany w kierunku wyspy La Cite; Katedra Notre – Dame. Możliwość uczestnictwa we mszy św. w katedrze. Czas wolny na posiłek w dzielnicy łacińskiej i zakup pamiątek. Wyjazd z Paryża około północy. Wieczorna toaleta (prysznic płatny 1-2 € ) na parkingu pod Paryżem.

VI dzień AMSTERDAM (2 styczeń, sobota)
Nocny przejazd przez Francję, Belgię, Holandię. Poranna toaleta. Przyjazd do Amsterdamu w godzinach porannych. Zwiedzanie stolicy Holandii: Plac Dam, Pałac Królewski, Dom Beginek, Nowe Kerk, Ratusz miejski i targ kwiatów, dworzec kolejowy, ulica Czerwonych Latarni. Rejs statkiem wodnym / tramwajem po kanałach dla chętnych przez około 60 minut (koszt indywidualny 10 €). Zwiedzanie indywidualne Amsterdamu. Czas wolny na posiłek. Zwiedzanie szlifierni diamentów Gassan Diamonds Amsterdam. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach wieczornych.

VII dzień POWRÓT (3 styczeń, niedziela)
Nocny przejazd przez Holandię, Niemcy. Przekroczenie granicy w godzinach porannych Forst / Olszyna. Postój na posiłek. Przejazd przez terytorium Polski; (Katowice, Kraków, Rzeszów – godziny popołudniowe). Powrót do Lublina w godzinach wieczornych. Zakończenie wyjazdu.


Cena: 860 zł* (wyjazd z Krakowa, Katowic, Wrocławia)
980 zł* (wyjazd z Warszawy)

(*cena dla pierwszych 50-ciu osób)


Świadczenia:
- przejazd autokarem marki zachodniej klasy lux (video/DVD, barek, toaleta, klimatyzacja),
- 2 noclegi na przedmieściach Paryża w hotelu Etap lub Ambiance pokoje 2 i 3 - osobowe z łazienką i TV,
- opieka licencjonowanego pilota na trasie,
- zwiedzanie Pragi Paryża i Amsterdamu z miejscowymi licencjonowanymi przewodnikami,
- wycieczka objazdowa autokarem po Paryżu,
- opłaty drogowe i parkingowe autokaru,
- ubezpieczenie KL i NNW
- podatek VAT

Cena nie zawiera:
- wyżywienia (dla chętnych organizowane będą posiłki w sprawdzonych restauracjach w Paryżu w cenie od 6,50 -10,00 ponadto organizowany będzie wyjazd na zakupy do hipermarketów na terenie Pragi, Paryża i w Amsterdamie),
- biletów wstępu (Luwr do 26 roku życia gratis za okazaniem legitymacji lub dowodu osobistego, pozostali 9 €, rejs statkiem po Sekwanie 11 €, Wieża Eiffla 12 €, metro w Pradze i Paryżu 7 €, rejs w Amsterdamie 10 €).


Kontak ws wyjazdu: +48 517 955 808 wyjazdy.studenckie@gmail.com

INFORMACJE I ZAPISY NA www.mastertur.eu
MasterTur
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2007-11-08, 14:14

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron